Bağımsız Gazete

Nilüferli gençler bir ilki başardı!

CHP Nilüfer Gençlik Örgütü bir ilke imza atarak, seçim döneminde vaatleri arasında olan mahalle örgütlenmesine başladı.

Nilüferli gençler bir ilki başardı!
13 Nisan 2018 - 11:49 'de eklendi.

İlçe başkanlıklarının yapmış olduğu mahalle bazlı örgütlenmesini gençlere de uygulamaya başlayan CHP Nilüfer Gençlik Örgütü, bu haftaki olağan toplantısını Altınşehir’de yaptı. Altınşehir – 29 Ekim mahalle temsilciliğinde dün yapılan toplantı da Yüzüncüyıl ve Ertuğrul mahalle temsilcileri belirlendi. Yüzüncüyıl Mahalle Temsilciliği’ne Simge Sürücüoğlu seçilirken, Ertuğrul Mahalle Temsilcisi Seçkin Sert oldu.

GENÇ MAHALLE TEMSİLCİLERİ

CHP Nilüfer Gençlik Örgütü Kongresi’nde vaat edilen ‘mahalle örgütleri’ sözünü yerine getirdiğini dile getiren Gençlik Örgütü Başkanı Onur Uslu, “CHP Nilüfer Gençlik Örgütü olarak, daha önce yapılmayan bir şeyi yaptık. Kongrede açıkladığımız her mahallede genç temsilci sözünü bu gün gerçekleştirmeye başladık. Bununla ilgili bölgeler belirledik, yakın olan mahalleleri bir pilot bölgede toplayarak, hem mahalledeki genç arkadaşlarımızı ziyaret etmiş oluyoruz hem de onlarla gündem ile  ilgili toplantı yapıp, genç mahalle temsilcilerimizi belirliyoruz. Böylelikle yerel seçim öncesi mahallelerdeki arkadaşlarımızı dinamik tutmada  genç arkadaşlarımıza sorumluluk vererek her mahallede örgütlü bir gençlik yapısı oluşturmak amacımız.” dedi.

Uslu aynı zamanda, siyasi olarak değil mahallelerde yaşanan herhangi bir olayda CHP’li gençlerin konuya eğileceğini ve İlçe Başkanlığı’nı bilgilendireceğini de dile getirdi.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER