Bağımsız Gazete

Şeker Fabrikalarına Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor

Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketine sözleşmeli personel alımı yapacağı duyuruldu. Alımlar için başvurular 6-17 Mart tarihleri arası olarak belirlendi.

Şeker Fabrikalarına Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor
15 Mart 2017 - 18:24 'de eklendi.

Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketi’ne sözleşmeli personel alımı yapacağı duyuruldu. Alımlar için başvurular 6-17 Mart tarihleri arası olarak belirlendi.

Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketi’ne 250 sözleşmeli personel alımı yapılacağı ilan edildi.

Devlet Personel Başkanlığı internet sitesinden yapılan duyuruda, T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’ndan alınan izne istinaden fabrikalarımıza ve bağlı ziraat bölge şefliklerine 250 mühendis alımı yapılacağı kamuoyuyla paylaşıldı.

Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi internet sitesinde yapılan duyuruya göre:

“Alınacak mühendisler için, Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulmak suretiyle 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak işlem yapılacaktır. Her fabrika kendine ait listeyi bulunduğu İş Kurumu İl Müdürlüğüne gönderecek ve orada ilan edecektir.  Alımlarla ilgili sözlü sınavlar Genel Müdürlüğümüzde yapılacaktır.  Alımlara müracaat etmek isteyenlerin ikamet ettikleri ilin İş Kurumu Müdürlüğü Web sayfasında yayımlanan ilanları takip etmesi gerekmektedir.”

 

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER