Bağımsız Gazete

Yandaş şarkıcı Ceceli’den eleştirilere yanıt

Boşandıktan 5 gün sonra bir modelle ilişkisi olduğu ortaya çıkan şarkıcı Mustafa Ceceli, eleştirilere Bakara Suresi’nin bir ayetini paylaşarak yanıt verdi. 9 yıllık eşi Sinem Gedik’ten boşandıktan 5 gün sonra Selin İmer’le birlikte olduğu ortaya çıkan Mustafa Ceceli, Miami’den döndükten sonra evleneceklerini söyledi.

Yandaş şarkıcı Ceceli’den eleştirilere yanıt
03 Haziran 2017 - 15:31 'de eklendi.

Ceceli sürekli muhafazakar kimliğiyle ün yaptığı için yaşadığı ilişki diğer ünlülerin aksine “Kaçamak” olarak değil “Ahlaksızlık” olarak gündem olmuştu.

Ceceli, hakkında yapılan yorumlara sosyal medya hesabından Bakara Suresi’nin bir ayetini paylaşarak yanıt verdi. Ceceli’nin “Cumanız mübarek olsun” notunu düştüğü paylaşımını yorumlara kapatması dikkat çekti.

mustafa-ceceli-den-elestirilere-ayetli-yanit-296238-1.

AKP’nin şarkıcısı Mustafa Ceceli, sosyal medyada #AhlaksızMustafaCeceli etiketiyle gündem olmuştu.

Twitter’da TT listesinin başına oturan Ceceli, eşinden ayrılıp sevgilisiyle ABD’ye gittiği için muhafazakar hayranlarının tepkisini çekti.

Saray davetlerinin ve AKP’li belediyelerin organizasyonlarının değişmez isimlerinden olan Mustafa Ceceli, 16 Nisan referandumu öncesinde lüks otomobil koleksiyonuna değeri 2,5 milyon lira olan Aston Martin DB11 eklemişti.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER