12 yaşındaki çocuk köpekbalığı saldırısından ucuz kurtuldu!

0 12

[ad_1]

ABD’daki köpekbalığı saldırılarına bir yenisi eklendi. Maryland eyaletinde Jordan Prushinski adlı 12 yaşındaki kız evladı ailesiyle birlikte tatile gitti. Jordan, deniz yalnızca diz boyuna kadar gelecek şekilde girmiş olsa da köpekbalığı saldırısına uğradı. Jordan, bir dalgayla birlikte bacaklarına yengecin çarptığını düşündü. Fakat o esnada bacağının kanadığını fark ettiğini şu sözlerle söyledi:

“Deniz canlılarını sevmiyorum, bu yüzden sol bacağıma ne dokunduğunu görmeden derhal dışarı çıktım. Sahilde neler olup bittiğini hakikaten anlamadım ve her yerim kanıyordu.”

Dehşete tutulmuş anası Melissa, bir EMT (Acil Tıp Teknisyeni) ve bir hemşire de dahil olmak suretiyle öteki plaj sakinleri ufak kıza yardım etmek için koştu. Genç, hastaneye kaldırılmadan ilkin vaka yerinde ilk müdahale yapılmış oldu.

Jordan babası Robert, kızının köpekbalığı saldırıya uğramış olduğu anda desteğe koşan her insana övgüler dağıttı:

“Cankurtaranlar ve yardım eden hepimiz harikaydı. Oraya vardığımda onu aldım ve oradan çıkardım.”

The Mirror’ın haberine gore, acil servis doktoru, Jordan’ın annesine başka hiçbir hayvanın bu şekilde bir ısırık izi bırakamayacağı için bunun bir köpekbalığı saldırısı bulunduğunu söylemiş oldu. Sadece köpekbalığının türü bilinmiyor.

Minik kızın bacağına ise tam 20 dikişi atıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku