Spor

1’in Büyüsü!


Spor

Eurolig finalinde atılamayan 1 serbest atış, son 20 saniyedeyken 83-81 öndeyken yapılamayan 1 faul, son topta alınamayan 1 ribaund, hep 1 ile kaçan tarihi erkek basketbol şampiyonluğu Denizli’deki o meşhur maç; Appıah’ın atamadağı, Tuncay’ın atamadığı ya da Rüştü’nün tutamadığı o 1 gol! 2010 da s0n 8 maçı kazanıp son 1 maçta Burak’ın tarak kemiğine çarpıp […]Eurolig finalinde atılamayan 1 serbest atış, son 20 saniyedeyken 83-81 öndeyken yapılamayan 1 faul, son topta alınamayan 1 ribaund, hep 1 ile kaçan tarihi erkek basketbol şampiyonluğu

Denizli’deki o meşhur maç; Appıah’ın atamadağı, Tuncay’ın atamadığı ya da Rüştü’nün tutamadığı o 1 gol!

2010 da s0n 8 maçı kazanıp son 1 maçta Burak’ın tarak kemiğine çarpıp yenilen 1 gol, 10 pozisyonda Onur’u geçemeyip atılamayan 1 gol!

Sezon boyu  74 maçın tamamını kazanıp 75. maçta yani son 1’de kaybedilen Voleybol Avrupa kupası!

Bayan baskette her maçta yendiği G.Saray’ı en önemli maçta, son 1 deki final maçında yenemeyip kaybedilen Avrupa Şampiyonluğu

Avrupa Ligi Yarı Finalinde Baroni’nin atamadığı 1 penaltının maliyeti!

2012 de son 1 maçta artık herşeyin 1 gole kaldığı maçta, Kadıköy’de Muslera’ya atılamayan 1 gol, Semih’in kalecinin göğsüne çarpan o 1 şutu, kaçan 1 şampiyonluk daha!

Bu sene G.Saray derbisinde Volkan Şen’in, RVP’nin ve Nani’nin atamadığı 1 gol

Geçen sene Emenike’nin hali ortadayken devre arasında alınamayan 1 forvetin sonucu kaçan tarihi 1 şampiyonluk

Avrupa maçında seyircisiz oynadığı maçta bile ceza alan 1 kulüp!

2008 de Chelsea maçında Edu’nun kendi kalesine attığı 1 golün maliyeti!

Hep 1 ile kaçan tarihi ve büyük başarılar. Biliyorum hiçbir realitesi yok söylediklerimin. Ama sizce de Fenerbahçe’nin ‘Uğursuz 1’i var değil mi ?