Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

2015 Yılının En Hayal Kırıklığı Yaratan Oyunları!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 2015 Yılının En Hayal Kırıklığı Yaratan Oyunları!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Yazımıza başlamadan önce şunu söylemek istiyoruz: Bazı oyunlar, orijinal platformlarında ciddi başarılar elde edip, otoritelerden tam not almalarına rağmen, uyarlamalarda akıl almaz hayal kırıklığı yaratıyorlar. Bunun sebebi gerek bug’lar, gerek anlamsız derecede sistem gereksinimleri oluyor. Bu hayal kırıklığı yaratan oyunları birlikte inceleyelim.

Batman: Arkham Knight

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Bir oyun nasıl satışa sunulduğu konsollarda, herkesten tam not alıp, satış rekorları kırar ve PC’de darmadağın olur. Karşınızda bunun somutlaşmış hali var. Akıl sır ermez sistem gereksinimleri, bug’ları, garip kamera açıları ve saymakla bitiremediğimiz teknik sorunları ile Batman: Arkham Knight, kanlı canlı bir örnek. Warner Bros. Games’in zarar ettiği tek oyun Arkham Knight’ın PC sürümü oldu.

Tony Hawk’s Pro Skater 5

Sanırız, bazen işi tadında bırakmak gerekiyor. Efsanevi Tony Hawk’un akıl hocalığını üstlendiği oyunun beşinci halkası her açıdan zayıf. Anlaşılan, oyun, sadece ismine güveniyor. Büyük hata!

Godzilla

Her başarılı filmin, oyununun geliştirilmesi şart değil. Hatta işinin ehli kesimlerince yapılmıyorsa, uzak durmak en iyisi. 2015 yılında satışa sunulan Godzilla bırakın son nesil konsolları, Sony PS3 ve hatta ve hatta Sony PS2 oyunları seviyesine bile ulaşamıyor. Görürseniz, anında o noktadan uzaklaşmanızı nacizane olarak tavsiye ediyoruz.

The Order: 1886

hayal

 

Sony Computer Entertainment tarafından yalnızca Sony PS4 için tasarlanan oyun, çok başarısız değil. Vasatın üstünde olarak tanımlanabilir. Peki 130 yıl öncesinde; insan- kurt adam- vampir ekseninde geçen bu aksiyon-adventure neden bu listede? Çünkü Sony’nin ayırdığı bütçeye denk olamadığı. İlk hafta Birleşik Krallık’ta zirveye otursa da, gelecek haftalarda, yapım bütçesini zorlukla çıkaran ve devamının olmayacağı bir ürün olduğu ortaya çıktı.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap