Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

23 Nisan’ı barış şarkılarıyla kutladılar

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 23 Nisan’ı barış şarkılarıyla kutladılar
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Nilüfer’in genç müzisyenleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel konser verdi. Parçaları dünya barışı için seslendiren gençler  izleyicilerden büyük alkış aldı.

Nilüfer Belediyesi Müzik Eğitim Çalışmaları’na katılan genç yetenekler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı  özel konserini Bursa Akademik Odalar Birliği Oditoryum Sahnesi’nde verdi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Parçaları dünya barışı için söyleyen genç yeteneklerin konseri büyük ilgi gördü. Konsere,  Müzik Eğitim Çalışmaları Genel Koordinatörü Harun Fatih Güler’in atölyesinde hazırlanan öğrenciler, keman, gitar, piyano, bağlama ve flüt gibi enstrümanlarla şarkılar seslendirdi. Hollanda Halk Şarkısı, Litvanya Halk Şarkısı, “Alabama” Amerikan Trad, Rus Halk Şarkısı gibi eserlerin yer aldığı konserde gençler izleyiciden tam not aldı.

Gecede Şehit Jandarma Er Bahadır Aydın Ortaokulu 5. Sınıflar Korosu da sahne alarak “Düşlerimi Kurtarın”, “We Are The World” ve “Sevgi Çiçeği” şarkılarını başarıyla seslendirdi.

Konserin sonunda Nilüfer Belediyesi Meclis Üyesi Aysel Okumuş Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey adına, Müzik Eğitim Çalışmaları Genel Koordinatörü Fatih Güler’e ve öğrencileri başarılarından dolayı kutladı.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap