Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

4 ilde Çevik Kuvvet Müdürlüğü neden kaldırıldı?

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 4 ilde Çevik Kuvvet Müdürlüğü neden kaldırıldı?
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Emniyet Genel Müdürlüğü‘ne bağlı Ankara merkezli ‘Takviye Hazır Kuvvet Müdürlüğü’ kuruldu. Daha önce Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü‘nün yaptığı görevleri bu alınan kararın ardından ‘Takviye Hazır Kuvvet Müdürlüğü‘nün yapacağı düşünülüyor. 4 ilde Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ise, jet hızındaki karar ile kaldırıldı. Bu illerin Adana, Diyarbakır, Erzurum ve Van olması ise kafaları karıştırdı.

MHP’YE JEST Mİ YOKSA KADROLAŞMA MI?

Her ne kadar ‘test aşamasında olan İran Devrim Muhafızları‘nı akla getirse de MHP kadrolanması olduğuna dair çok fazla emare mevcut. 24 Haziran‘da yapılan seçimlerin analizinde, Cumhur İttifakı konusunda, Bahçeli-Erdoğan yakınlaşmasında bu konunun incelendiği analiz yazımız yarın Bağımsız Gazete‘de siz okurlarımızla olacak.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

24 Haziran‘da yapılan seçimden tek kazanan olarak çıktığı düşünülen MHP‘nin kadrolanması ya da Erdoğan‘dan MHP‘ye seçim hediyesi verilmesi olarak yorumlanması muhtemel olan bu durum kafaları oldukça karıştıracağa benziyor.

Gündemin ve gerçeklerin gerisinde kalmamak için mutlaka yarın Bağımsız Gazete‘yi; localhost/bagimsiz-yedek, Facebook ve Twitter hesaplarından takip ediniz.

Son KHK ile 18.000 kişi neden ihraç edildi? MHP, FETÖ’den boşalan kadrolara mı yerleşiyor? ‘Hilal Bıyıklı’ özel harekat geri mi dönüyor? Sur’da yaşanan çatışmalarda evlerdeki ırkçı yazılar ne anlama geliyor? Tüm bu soruların yanıtı yarın gazeteniz Bağımsız’da…

 

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap