Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

7 Days to Die’ın PS4 Çıkışına Az Kaldı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 7 Days to Die’ın PS4 Çıkışına Az Kaldı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Hayatta kalma ve gerilim türlerine hitap eden, sahip olduğu atmosfer ve oynanış yapısı ile epey beğeni toplayan 7 Days to Die, bilindiği üzere şimdilerde PlayStation 4 platformu için tekrardan elden geçiyor. Oyunu Sony’nin en yeni oyun konsoluna uyarlamak ile meşgul olan geliştirici firma, yapımda yer alan grafik, gölge, kaplamalar ve karakter animasyonları gibi birçok unsuru bir tık daha öteye taşımış olacak. Bir nevi PS4’ün gücünden yararlanacak olan geliştirici ekip, 2013 yılında görücüye çıkan oyunu günümüz teknolojisiyle tekrardan düzenleyecek diyebiliriz.

Çıkış Tarihi Belli Oldu

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Bir süredir PS4 platformu için de oynanabilir olacağı bilinen 7 Days to Die yapımının tam olarak ne zaman PlayStation 4 kullanıcıları ile buluşacağı bilinmiyordu, ta ki bugüne kadar. Konu ile ilgili açıklama yapan geliştirici, oyunun 28 Haziran 2016 tarihinde Kuzey Amerika’da, 1 Temmuz 2016 tarihinde ise Avrupa bölgesinde oynanabilir olacağını açıkladı.

Fiyatı da Açıklanmış Durumda

Yapılan açıklamalarda oyunun PS4 sürümüne ait olan fiyat etiketine de değinen geliştirici, yapımın 30 dolar karşılığında satışa sunulacağı belirtti. Aynı şekilde Xbox One platformu için de geliştirilmekte olan oyunun bu zaman aralığında One kullanıcıları ile de buluşması bekleniyor. Bunların dışında eğer oyunu şimdiden satın alır ve ön sipariş verirseniz Telltale tarafından hazırlanan The Walking Dead’in de içinde bulunduğu 5 özel karaktere de sahip olması şansı elde edebilirsiniz.

Haberin videosunu izlemek görseller için tıklayın.

 

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap