Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

A Milli Takım Slovenya Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 A Milli Takım Slovenya Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

EURO 2016 Avrupa Şampiyonası hazırlıkları kapsamında Antalya’da kamp yapan Türkiye A Milli Futbol Takımı, Slovenya maçı hazırlıklarını sürdürdü.

EURO 2016 Avrupa Şampiyonası, ikinci etap kampını Antalya’da devam eden A Milli Takım, turnuvaya katılacak 23 kişilik kadrosuyla ilk antrenmanını yaptı. Antalya’daki 31 kişilik kamp kadrosundan şampiyonaya gidemeyecek Alper Potuk, Gökhan Töre, Çağlar Söyüncü, Yasin Öztekin, Mevlüt Erdinç, Serdar Aziz, Mahmut Tekdemir ve kaleci Ali Şaşal Vural antrenmanda yer almadı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim yönetiminde ısınma hareketleriyle antrenmana başlayan ay yıldızlılar, pas çalışması ve yarı sahada taktik ağırlıklı çift kale maç yaptı. Taktik maçında Terim, futbolcuları hızlı atağa kalkmaları noktasına sık sık uyardı. Terim, başarılı atak gerçekleştiren futbolcularını tebrik etmeyi de ihmal etmedi.

Taktik oyununun son bölümünde Selçuk, girdiği ikili mücadelede sakatlık yaşadı. Ayağına buz tedavisi uygulanan Selçuk bir süre kenarda oturduktan sonra antrenman sahasından ayrıldı. Ahmet Çalık’la girdiği ikili mücadelede ayağına darbe alan Arda Turan acı içinde yerde kaldı. Sağlık ekibinin müdahale ettiği Arda Turan sekerek antrenmandan ayrıldı.

Fatih Terim, antrenmanın ardından Emre Mor ile görüştü. Antrenmanın son bölümünde Burak Yılmaz, Cenk Tosun ve Yunus Mallı gol çalışması yaptı.

Bu arada, kaleci antrenörü Ömer Alper Boğuşlu, kaleciler ile olan çalışmasını göğsüne taktığı aksiyon kamerasını kullanarak kaydetti.

A Milli Takım, yarın günün ilk çalışmasını saat 11.00’de bireysel antrenman şeklinde basına kapalı, ikinci antrenmanı ise saat 18.00’de Gloria Sports Arena’da basına açık olarak yapacak.

Milliler 3 Haziran Cuma günü Antalya’dan ayrılarak son kamp yeri olan ve son hazırlık maçını oynayacağı Slovenya’ya geçecek.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap