Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Adil Gür’ün HDP hakkındaki son anketi dikkat çekti

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Adil Gür’ün HDP hakkındaki son anketi dikkat çekti
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Doğru seçim tahminleriyle dikkat çeken Adil Gür’ün sahibi olduğu A&G araştırma şirketinin yaptığı araştırmada, 26-27 Mart arasında 39 ilde 123 mahalle-köy ve belde gezilerek, 18 yaş ve üstü 2 bin 199 kişiyle yüz yüze görüşme yapıldı. Hane hane yapılan ankette, deneklerden 1090’ı kadınlar arasından seçildi. Türkiye’nin tüm bölgelerindeki büyük il ve merkezlerde terör ve dokunulmazlıklarla ilgili sorular soruldu.

Ankete katılanların yüzde 63.2’si teröre destek verdikleri iddia edilen HDP’li milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılmasını istediğini söyledi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

TERÖR ÖRGÜTLERİNİN ARKASINDA KİM VAR?

Terör örgütlerinin arkasında kim var? sorusuna ankete katılanların yüzde 78.1’i yabancı güçlerin olduğuna inanıyor. Bu oranda katılımcıların yüzde 56’sı terör örgütlerinin arkasında ABD’nin yüzde 28.8’i Rusya’nın yüzde 28.14’ü ise İsrail’in olduğuna inanıyor.

İşte araştırmanın sonuçları:

‘TOPLUMDA KARARLILIK VAR’

A&G Araştırma Şirketi sahibi Adil Gür: “Kamuoyunda hükümetin ve devlete askerin mücadelesine destek vardı. Ankara Kızılay patlamasından sonra silahlı mücadeleye destek arttı. Adil GÜR Türkiye’deki seçmenin yüzde 94.2’si milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılmasında bir sakınca görmüyor. Toplam katılımcıların yüzde 63’ü teröre destek veren veya tüm HDP’lilerin dokunulmazlıklarının kaldırılmasını istiyor. Terörü yenme konusunda da toplumda çok ciddi bir kararlılık var.”

Kaynak: Sabah

 

 

KAYNAK : http://www.milliyet.com.tr/adil-gur-un-hdp-hakkindaki-son/siyaset/detay/2230359/default.htm

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap