Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Ahmet Kural-Sıla Aşkı Sonunda Kanıtlandı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Ahmet Kural-Sıla Aşkı Sonunda Kanıtlandı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Ahmet Kural ve Sıla‘nın aşk yaşadığına dair iddialar bugün bir fotoğrafla kanıtlandı.

Gazi dizisi ile üne kavuşup daha sonra İşler Güçler, Kardeş Payı gibi efsane dizilerde başrol oyuncusu olan ünlü oyuncu Ahmet Kural ve Şarkıcı Sıla Gençoğlu arasında aşk yaşandığına dair iddialar geçtiğimiz ay magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Birlikteliğin yaşandığı bilinmesine karşın uzun zamandır resmi olarak ne çiftten bir açıklama gelmiş ne de bir fotoğraf ya da görüntü ile kanıtlanmıştı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

İŞTE O FOTOĞRAF!

Bugün Acun Ilıcalı’nın satın alıp magazin televizyonculuğu yaptığı TV 8 kanalında, “Aramızda Kalsın” programında yayınlanan bir fotoğrafla ikilinin arasında yaşanan aşk kanıtlanmış oldu.

Manisa’nın turistik kenti Bodrum‘da bir yemekte çekilen Ahmet Kural ile Sıla Gençoğlu‘nun samimi fotoğrafı ilişkiyi ilk resmileştiren fotoğraf oldu. Edindiğimiz bilgilere göre, Ahmet Kural – Sıla Gençoğlu çifti, fotoğraftan ziyade kendileri zaten ilişkilerini kabul etmişler.

BU AŞK NEREDE BAŞLADI?

İddialara göre, Ahmet Kural ve Sıla Gençoğlu aşkı bir partide başladı.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde oynayan ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, doğum gününü dizi seti ekibiyle ve davetlilerle Beyoğlu’nda kutladı. Bu kutlamaya Ahmet Kural ve Sıla Gençoğlu’da davetliler arasındaydı ve katıldılar. Bu partide yakın arkadaşlık kuran Kural- Gençoğlu çifti görüşmelerine devam ettiler. Bir süre sonra da zaten magazin gündemine aşk iddiaları düşmeye başlamıştı bile. Magazin muhabirlerinden köşe bucak kaçan, gözlerden uzak yerlerde buluşan çift son olarak Bodrum’da yemek yedikleri esnada görüntülendiler.

Görüntülendiklerini fark eden çift, aşklarını ilan etmiş olacaklar ki muhabirleri umursamadan Bodrum sokaklarında el ele dolaşmaya devam ettiler.

Bu yazın en çok konuşulan aşklarından biri olacağı kesin, bize de çifte mutluluklar dilemek düşer.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap