Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

AK Parti Sözcüsü Çelik’ten, Türk bayrağını yırtan ırkçı Yunan milletvekiline reaksiyon

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 AK Parti Sözcüsü Çelik’ten, Türk bayrağını yırtan ırkçı Yunan milletvekiline reaksiyon
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Son dakika haberi! 

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, çevre medya hesabı Twitter’dan, Avrupa Parlamentosu’nda (AP) ırkçı Yunan milletvekili Ioannis Lagos’ın Türk bayrağını yırtmasına sert reaksiyon gösterdi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Çelik, şu sözleri kullandı:

“AP’de bayrağımıza saygısızlık yapan faşist Yunan milletvekili, yalnızca kendi karaktersizliğini göstermiş oldu. Şanlı bayrağımızın temsil ettiği onuru anlaması mümkün olmayan ırkçı ve zehirli başlar, yaptıkları saygısızlıkla bayrağımıza zarar veremezler.

AP’nin, bu ırkçı ve faşistlerin İslam düşmanı ve Türkiye düşmanı siyasetlerinin şov merkezi olması ayrıyeten vahimdir. AP, demokrasiyi geliştirmek yanına ırkçılara teslim olursa Avrupa pahalarını yok etmek isteyenlerin adresi haline gelir. AP, bayrağımıza saygısızlık yapan bu faşist hakkında gereğini yapmalı ve gerekli önlemleri almalıdır. Bayrağımız vatanımızda bağımsızlığın sembolü olarak ve yeryüzünde her alanda de insanlığa yüksek bedelleri hatırlatmak için gururla dalgalanmaya devam edecek.

AP’de o karaktersiz faşist, bayrağımıza yaptığı saygısızlıkla orada temsil edilen tüm milletlere saygısızlık yapmıştır. Biz kendi bayrağımıza da gayrı milletlerin bayraklarına da saygısızlık yapılmasını sahih bulmayız. O ırkçı Yunanlı yaptığı saygısızlıkla AP’de bulunan her milletin bayrağına saldırmıştır. AP, o faşistin yaptığı saygısızlığı AP’nin kendisine yapılmış bir saygısızlık olarak da ele almalıdır. O faşist, Şark Akdeniz’de ve Ege’de bayrağımızı gururla dalgalanırken bol bol görecektir.”

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap