Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

AK Parti’den Yunan parlamentere sert reaksiyon

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 AK Parti’den Yunan parlamentere sert reaksiyon
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Son dakika haberi! 

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Avrupa Parlamentosu’nda (AP) Türk bayrağını yırtan ırkçı Yunan milletvekili Ioannis Lagos’a sert reaksiyon gösterdi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Çelik şu sözleri kullandı:

”Avrupa Parlamentosu’nda (AP) bayrağımıza saygısızlık yapan faşist Yunan milletvekili yalnızca kendi karaktersizliğini göstermiş oldu. Şanlı bayrağımızın temsil ettiği erdemi anlaması mümkün olmayan ırkçı ve zehirli başlar yaptıkları saygısızlıkla bayrağımıza zarar veremezler.

AP’nin bu ırkçı ve faşistlerin İslam düşmanı ve Türkiye düşmanı siyasetlerinin şov merkezi olması başkaca vahimdir. AP demokrasiyi geliştirmek bölgesine ırkçılara teslim olursa Avrupa bedellerini yok etmek isteyenlerin adresi haline gelir.

AP, bayrağımıza saygısızlık yapan bu faşist hakkında gereğini yapmalı ve gerekli önlemleri almalıdır. Bayrağımız vatanımızda bağımsızlığın sembolü olarak ve yeryüzünde her bölgede de insanlığa yüksek bedelleri hatırlatmak için gururla dalgalanmaya devam edecek.

AP’de o karaktersiz faşist, bayrağımıza yaptığı saygısızlıkla orada temsil edilen tüm milletlere saygısızlık yapmıştır. Biz kendi bayrağımıza da öbür milletlerin bayraklarına da saygısızlık yapılmasını yanlışsız bulmayız.

O ırkçı Yunanlı yaptığı saygısızlıkla AP’de bulunan her milletin bayrağına saldırmıştır. AP, o faşistin yaptığı saygısızlığı AP’nin kendisine yapılmış bir saygısızlık olarak da ele almalıdır.

O faşist, Şark Akdeniz’de ve Ege’de bayrağımızı gururla dalgalanırken bol bol görecektir.”

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap