Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

AK Partili ile CHP’liler arasında Ramazanoğlu gerginliği

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 AK Partili ile CHP’liler arasında Ramazanoğlu gerginliği
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

 AK Partililer’in açıklaması sırasında meydanın karşısındaki CHP Dikili İlçe Teşkilatı’nın balkonundan “Gürültüyle bu ayıbı örtemezsiniz” yazılı pankart asılırken,
 alkış ve ıslıklı protestoda bulunuldu.

 Dikili Atatürk Meydanı’nda toplanan AK Parti İzmir İl ve Dikili İlçe Kadın Kolları üyes bir grup adına basın açıklamasını AK Parti Dikili İlçe Başkanı Zafer Afyon okudu. Afyon, “Kılıçdaroğlu’nun, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı sema Ramazanoğlu’na yaptığı ağır hakaretten nedeniyle buradayız. Biz sadece hizmet için varız, kavga ile işimiz yok. Memleketimize yapılacak yatırımlarla ilgileniyoruz. Kapımız her türlü insana ve her tür görüşe açık. CHP Genel Başkanı, şu an huzurunda bulunduğum Mustafa Kemal Atatürk’e şikayet ediyorum” dedi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

 AK Parti Dikili İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Ünlü de “Ana muhalefet partisi genel başkanının Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sema Ramazanoğlu hakkında sarf ettiği ahlak ve insaftan yoksun ifadeler ülke siyasi tarihine kara leke olarak geçmiştir. Kadına karşı cinsiyetçi ve karanlık zihniyetinin ürünü olan sözlerinden dolayı ana muhalefet partisi genel başkanını bir kez daha kınıyoruz” dedi.

 CHP ’GÜRÜLTÜYLE BU İŞİ ÖRTEMEZSİNİZ’

 AK Partililer’in basın açıklaması sırasında Atatürk Meydanı’nın karşısındaki bir binanın üçüncü katında bulunan CHP Dikili ilçe Başkanlığı’nın balkonuna, Dikili İlçe Gençlik Kolları tarafından, “Gürültüyle bu ayıbı örtemezsiniz” yazılı pankart asıldı. Meydanın karşısında bulunan kaldırımda toplanan CHP’liler ise polisler tarafından alınan güvenlik önlemleri arasından yapılan basın açıklamasını, ıslık ve sloganlarla protesto etti.

DHA

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap