Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Ak Saray’da AKP’li vekillere iftar

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Ak Saray’da AKP’li vekillere iftar
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün akşam Beştepe’deki Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım, bazı bakanlar ve çok sayıda milletvekilinin de katıldığı bir iftar daveti verdi. Davetten yansıyan fotoğraflarda konukların, altın varaklı kadehlerle donatılmış görkemli iftar sofrasında ağırlandığı görüldü.

Ramazan’ın başlamasından bir gün önce İstanbul’da Kadın ve Demokrasi Derneği’nin (KADEM) yeni binasının açılış töreninde konuşan Erdoğan, Ramazan ayında kurulan lüks sofralar konusunda uyarılarda bulunmuştu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“LÜKS İFTARLAR, RAMAZAN AYININ İDRAKİNE VARAMAMAKTIR”

Erdoğan “Şayet soframızı öncelikle mağdurlarla, mazlumlarla, garip gureba ile paylaşmıyorsak, Ramazan’ın idrakine varamayız demektir. 5 yıldızlı otellerde lüks iftarlar falan onlar Ramazan ayının idrakine varamamak demektir. Fakir fukara ile, garip gureba ile bir araya gelebiliyorsak, cemiyetler olarak üyelerimizle bir araya gelip mütevazı sofralar şeklinde yapabiliyorsak o zaman çok güzel olur. Ramazan asla zenginlerin birbirlerini en lüks sofralarda ağırladığı bir ay değildir. Tam tersine Ramazan bu sofraların esas sahiplerine, asıl hak edenlerine açılması gereken bir aydır” demişti.

Sözcü

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap