Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

AK trollerden Eren Erdem’e saldırı, Erdem rest çekti!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 AK trollerden Eren Erdem’e saldırı, Erdem rest çekti!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Erken seçime çok az bir zaman kala partilerin listeleri de belli olmaya başladı. CHP’nin açıklanan listesinde bir çok solcu aday liste dışı bırakıldı. Bunlardan bir tanesi de radikal islamcı yazar Eren Erdem.

Milletvekili olmasından bu yana bir çok toplumsal muhalefetin örgütleyicisi olan ve bir dönem Tayyip Erdoğan’ı zora sokan Erdem’in aday gösterilmemesi en çok AKP’lilerin ve AK trollerin işine geldi. Erdem’in listede yer almaması AKP’lileri sevindirdiğine göre, CHP’nin bir hata yaptığı da gözüküyor.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

‘ÇALIŞACAĞIZ, KAZANACAĞIZ, İLK DURAK MARAŞ’

Erdem’in liste dışı kalmasının ardından Twitter’dan, “Partim bana 25. dönem ve 26. dönem vekilliğini verdi, 27. dönem milletvekili olmamam bir şeyi değiştirmez. Mücadeleme devam edeceğim.” açıklamasını yaptı.

Gece saatlerinde ise sosyal medyada Erdem’e ait olduğu ileri sürülen bir WhatsApp mesajı görseli paylaşılmaya başlandı. Söz konusu mesajda, “Değerli yoldaşlarım. Listelerde yokum. Üzgün müyüm? Değilim. Sadece 4 yaşındaki oğlum için kaygılıyım. Partinin lobilerine yenildim. Ömür boyu hapisle yargılanıyorum. Partim beni AKP faşizmine teslim etmiştir. Ben CHP’nin neferiyim. Hep öyle kalacağım. Ama bu ihaneti asla unutmayacağım! ” ifadelerinin yer almasına karşın, gazeteci olan Erdem’in yazı üslubunda bu kadar imla hatası yer almadığı da dikkat çekti.

AK TROLLER SALDIRI BAŞLATTI

Erdem’e ait olduğu ileri sürülen WhatsApp görseliyle beraber AK troller sosyal medyada, ‘Savcılar göreve kaçacak’ çağrısı yapmaya başladı.

Erdem ise AK trollere boyun eğmed, bir devrimci gibi ‘hepiniz bir ben tek’ diyerek AK trollere rest çekerek sert mesajlar yayınladı. İşte o mesajlardan bazıları:

 

CHP listelerinde ‘Sol’a tırpan, muhalifler kapı dışarı!


Anahtar Kelimeler: Bursa , Bursa Haber , Bursa Haberleri , Bursa Son Dakika Haberleri

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap