Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

AKP Bursa’da devlet imkanlarını sömürüyor!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 AKP Bursa’da devlet imkanlarını sömürüyor!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Seçime 15 günden daha az bir süre kalmışken, her geçen gün oyları düşen AKP ne yapacağını şaşırmış durumda. AKP‘nin cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan, gizli ödenek başta olmak üzere devletin bütün kaynaklarını ve milletin parasını sınırsızca kullanmaya devam ediyor. Bunlardan bir tanesi de, geçtiğimiz günlerde Bursa’da yaşandı.

DEVLET KURUMUNDAN AKP PROPAGANDASI

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın Bursa‘da yapacağı mitingin duyurusunun olduğu bir pankart, Bursa Büyükşehir Belediyesi‘ne bağlı ve kamuya ait bir mal olan BUSKİ‘nin binasına asıldığı görüntülendi. Bursalılar tarafından yoğun tepkiye sebep olan bu usulsüzlüğün ardından bir skandal daha patladı. CHP Yıldırım İlçe Başkan Yardımcısı Ersin Şentürk sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “AKP demek yalan ve kanunsuzluk demek resimlerin birisi bir devlet hastanesi diğerleri belediyeye ait BUSKİ binası ve trafik tabelaları. Kamu binalarının siyasi ve seçim amaçlı kullanımı yasakken AKP tarafından işgal edilmiş vaziyette. Ne yaparsanız yapın, yolcudur Abbas…” ifadeleriyle AKP’nin kanunu çiğneyerek, devlet imkanlarını sömürdüğü görselleri paylaştı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Fotoğraflar sırasıyla; Yüksek İhtisas Hastanesi binası, Fakülte kavşağı trafik tabelaları, BUSKİ binası…

  

HALKIN DESTEĞİNİ KAYBEDİNCE NE YAPACAKLARINI ŞAŞIRDILAR!

AKP’nin Bursa’da yaptığı mitinge katılımın 10 bin kişiyle sınırlı kalması ve miting alanının; ulaşımı ücretsiz yapmalarına, belediye çalışanlarına mitinge zorunlu tutmalarına rağmen boş kalması AKP teşkilatının kimyasını bozdu. Ne yapacağını bilemeyen AKP, her zaman yaptığı gibi yine devlet imkanlarını seferber etmeye başladı.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap