Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

AKP’den Mudanya Belediyesi’ne asılsız suçlama!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 AKP’den Mudanya Belediyesi’ne asılsız suçlama!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

CHP’li Mudanya Belediyesi‘ni zora sokmak için AKP Mudanya İlçe Başkanı Dr. Ahmet Murat Ünal geçtiğimiz günlerde yanına basını da alarak, “Mütareke Meydanı’ndaki palmiye ağaçları kesildi” yaygarası koparmaya çalışmıştı. CHP Mudanya İlçe Başkanı Ergül Batman Şimşek ise sosyal medya hesabından konuya açıklık getirerek, Murat Ünal‘ın iddialarının asılsız olduğunu söyledi.

‘HER ZAMANKİ GİBİ, PİREYİ DEVE YAPMAK İSTİYOR’

Ergül Şimşek Batman

CHP Mudanya İlçe Başkanı Şimşek, ‘AKP ilçe başkanı her zaman ki gibi yine pireyi deve yapma konusunda ki uzmanlığını konuşturmuş.’ diye başladığı açıklamada, “Mütareke Meydanı‘nda palmiye ağacı kesildi iddiası ile ulusal ve yandaş medyayı da yanına alıp açıklamalar yapmış.” diyerek Ünal‘ın şov yaygara koparmaya çalışmasına tepki göstererek, ağaçların kesilme sebebini açıkladı. CHP’li Şimşek, kesilen ağacın palmiyenin ikiz kısmı olduğunu ve ana gövdeye zarar vermemesi için Ziraat Mühendisleri tarafından önerildiğini söyledi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

‘ÖNCE RANTA AÇTIKLARI ZEYTİN AĞAÇLARININ HESABINI VERSİN’

Sözlerine devam eden CHP Mudanya İlçe Başkanı Ergül Şimşek Batman, “Bu kadar basit bir olayı büyüten AKP ilçe başkanı önce imara açıp katlettikleri onbinlerce zeytin ağacının hesabını versin, Yalıçiftlik’te vatandaşların arazisine izinsiz girip kestikleri zeytin ağaçlarının hesabını versin.” sözleriyle, Mudanya Belediyesi‘nin AKP‘de olduğu dönemlerde ranta açılan zeytin ağaçlarını hatırlattı.

CHP’li Şimşek açıklamasının devamında şunları söyledi:

“Ayrıca Sırrı Süreyya Önder gibi anlamsız cümleler kurmuş açıklamasında. O isimlerle Oslo’da, Dolmabahçe’de sizin ağabeyleriniz anlaşmıştı. Dikkat edin size kızmasınlar. Gezi ruhu size çok uzak ,oradaki mücadeleyi anlamış olmanızı zaten beklemiyorum. Son olarak , istediğiniz açıklamayı yapabilirsiniz, zaten her açıklamanızın sonunda kendinizi rezil ediyorsunuz. Fakat yanınızda getirdiğiniz kişiler ile belediye başkan yardımcısını ve zabıta memurlarını tehdit etmek haddiniz değildir. Kendi memleketiniz de insanınıza saygılı olun. Sizi artık Allah’a havale ediyorum. 
Kamuoyuna saygılarımla…”

Anahtar Kelimeler: Bursa , Bursa Haber , Bursa Haberleri , Bursa Son Dakika Haberleri

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap