Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

AKP’li Belediye Başkanı’ndan vatandaşlara hakaret…

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 AKP’li Belediye Başkanı’ndan vatandaşlara hakaret…
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Amatör kümede mücadele eden 110 senelik futbol takımı Beykoz 1908 Spor’un kaptanı ve oyuncuları, kulübün maddi olarak zor durumda olduğunu belirterek AKP‘li Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek‘ten kendilerine destek olmalarını istedi. Futbolcular, Çelikbilek’in cevabı karşısında şoka uğradı.

Beykoz 1908 Spor’un oyuncusu, Çelikbilek’e; “Belediye olarak, Beykozlu işadamları, esnaflar olarak; destek çıkılırsa bu takım laik olduğu yere gelir” dedi, oyuncu daha sözünü bitiremeden AKP’li Belediye Başkanı’ndan halka, vatandaşa hakaretler gelmeye başladı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

AKP’li Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek önce ‘Beykoz’un insanından bir b.k olmaz’ dedi ardından “Beykoz’un vatandaşından bir b.k olmaz” ifadelerini kullandı. Böyle bir cevap beklemeyen futbolcuların şaşkınlıkları yüzlerinden okundu.

İŞTE O SKANDAL GÖRÜNTÜLER:

HALK ERDOĞAN‘IN MİTİNGİNDE YUHALAMIŞTI

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geçtiğimiz hafta partisinin Beykoz İlçe Kongresi öncesi yaptığı mitingde, Yücel Çelikbilek’i yanına çağırmış vatandaş da protesto etmişti. Vatandaşlar Çelikbilek’i yuhalamış, Erdoğan’ın tüm müdahalesine rağmen yuhalamalar devam etmişti.

HALK ERDOĞAN’A İSYAN ETMİŞTİ

Halk Erdoğan’a; “Yalan söylüyor”, “Böyle başkan istemiyoruz”, “At onu” diyerek isyan etmişti. AKP’li birçok Büyükşehir İl ve İlçe belediye başkanlarını istifa ettiren Erdoğan’ın, Çelikbilek hakkında birşey yapıp yapmayacağı bekleniyor.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap