Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

AKP’li belediye köpek katliamını ‘FETÖ’ye bağladı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 AKP’li belediye köpek katliamını ‘FETÖ’ye bağladı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Kayseri’de yaşanan köpek katliamı iddiaları ile ilgili belediyeden yapılan açıklamada “15 Temmuz darbe girişimi sonrası yaşananlar çerçevesinde ülkemizde oluşan birlik ve bütünlüğü yaralamaya yönelik yayınlar gündem değiştirme gayretinin bir ürünü olarak değerlendirilmektedir” denildi.

Kayseri’de yaşanan köpek katliamı iddialarına ilişkin AKP’li Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından açıklama yapıldı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Yapılan açıklamada, söz konusu iddialar, ‘FETÖ’yle ilişkilendirilirken, “birlik ve bütünlüğü yaralamaya yönelik yayınlar” tarafından ortaya atıldığı iddia edildi.

“15 Temmuz darbe girişimi sonrası yaşananlar çerçevesinde ülkemizde oluşan birlik ve bütünlüğü yaralamaya yönelik yayınlar gündem değiştirme gayretinin bir ürünü olarak değerlendirilmektedir” ifadelerinin yer aldığı açıklamada “Belediyemizin ilgili birimlerinden bilgi talebinde bulunmaksızın tek taraflı ve art niyetli bir şekilde sosyal medya ve birtakım mecralarda Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin hayvanlarla ilgili hizmetlerini görmezden gelerek gerçek dışı yayınlar yapmak insaf ve izan dışıdır. Büyükşehir Belediyesi Köpek Barınağından hayvanların kaybolduğu iftiralarını atmak kime ne kazandırmaktadır bilmiyoruz; ancak böyle bir durum söz konusu değildir. Ayrıca bir köpeğin iğneyle öldürüldüğü iddiası gerçeğinden saptırılarak sunulmuştur. Geçmişte yaşanan bu olayda itlaf edilen hayvanın bulaşıcı hastalık taşıdığı tespit edilmiştir” denildi

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap