Alaşehir iş dünyasından Türkiye şampiyonlarına övgü

0 12

[ad_1]

Manisa’da meydana getirilen ’FF Salon Model Tayyare Türkiye Şampiyonası 1. Etap’ yarışmasında 18 madalyanın 10’unu kazanarak büyük bir başarıya imza atan Alaşehir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Alaşehir Tecim ve Endüstri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Seyhan’ı ziyaret etti. Seyhan, gençlere ve eğitime verdikleri desteklerin başarılarla taçlandırılmasının gururunu yaşadıklarını söylemiş oldu.

Türkiye Hava Sporları Federasyonu tarafınca Manisa’da düzenlenen ’FF Salon Model Tayyare Türkiye Şampiyonası 1. Etap’ yarışmasında Alaşehir TSO’nun forma sponsorluğunda katılan Alaşehir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ekibi öğrencileri, öğretmenleri ve okul idarecileri Alaşehir TSO Başkanı Mustafa Seyhan’ı makamında ziyaret etti.

Yarışmada değişik kategorilerde verilen 18 madalyanın 10’unu kazanarak yarışmaya damga vuran öğrencileri ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Seyhan, “Geleceğimiz olan gençlerimize ve eğitim camiamıza verdiğimiz desteklerin bu şekilde güzel geri dönüşlerle taçlandırılması bizleri fazlaca mutlu etti ve verdiğimiz kararların ne kadar doğru bulunduğunu bir kere daha kanıtlamış oldu. Gençlerimize fırsat verildiği takdirde başaramayacağı hiçbir şeyin olamayacağını gösterdiler” diyerek, okul öğretmenlerini ve idarecilerini, öğrencilere verdikleri emeklerinden dolayı teşekkür edip daima yanlarında olacaklarını sözlerine ekledi.

[ad_2]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku