Alçaklara sabır ve tahammül kalmadı

MHP lideri Bahçeli, dün sosyal medya platformu twitter üzerinden yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:

TAHRİK ÇOK TEDBİR YOK: Şiddet salgını dinmiyor, durmuyor, durulmuyor; varlığımızı ve geleceğimizi tehdit ediyor. Koskoca bir millet şiddete kurban gidiyor. Her hamlede çöküyor, her teşebbüste daha geriliyoruz. Gemi su alıyor, fırtına kopmuş geliyor, hala tedbir yok, ama tahrik çok. Şehirlerimiz bombadan ve bombacılardan geçilmiyor. Ankara, İstanbul derken cinayet butonuna Bursa’da basılıyor. Katiller yine patlıyor.

HAİNLERİ SEVİNDİRMEYECEĞİZ: Bursa Ulu Cami yakınlarında teröristler mesaideydi. Bu elim hadisede masum insanlarımız hedef alındı. Bursa’daki vahşi saldırıda Allah’tan ölen olmadı. Manisa’nın Soma ilçesinde de iki ayrı el yapımı bomba yola tuzaklandı. Merak ediyorum, Türkiye nereye gidiyor? Şehit haberleri ise hiç kesilmiyor. Her an yüreklerimizi kanatan ve kavuran bir felaketle karşılaşıyoruz. En son Şırnak’ta bir Üsteğmenimizi kaybettik. Acılarımızı paylaşarak hafifleteceğiz. Zalimleri, hainleri asla güldürmeyecek, sevindirmeyeceğiz.

DOKUNULMAZLIK KALKMALI: TBMM’ye bir bakın, PKK piyonlarının artan provokasyonlarını göreceksiniz. Dün (önceki) geceki sahneler, bugünkü (dünkü) manzaralar kaygı vericidir. Gazi Meclis’in kürsüsünde teröristleri öven, polis ve askerlerimizi katliamcı olarak suçlayan alçaklara sabır ve tahammül kalmamıştır. Milletvekili dokunulmazlığının kalkması kaçınılmazdır. Bu tarihi görevden hiç kimse kaçmamalıdır. Artık Türkiye arınmalı, rahatlamalıdır. Genel Kurul ve komisyon çalışmalarını sabote eden, Kandil talimatıyla kilitleyen terör kuryeleri hak ettiğini bulmalıdır. Başka seçenek yoktur.

BUGÜNLERİ AŞACAĞIZ: Gözyaşlarımızı içimize akıttık, heder olmuş bir ruh haliyle sabrın kollarına sığındık. Velakin suçlular cezasını artık bulsun, temizlenelim. Cemil Meriç diyor ki: Kendini yığın haline getiren bir millet payidar olamaz. Tek kaygısı para olan bir yığın yaşayamaz. Biz bu değiliz. Doğru olalım, doğru duralım; yanlışın karşısında milletçe kenetlenip düşman emelleri, düşmanca tavır ve eylemleri tarihin çöplüğüne atalım. Doğrunun yanında toplanırsak mesele kalmaz.

 

 

(Milliyet)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boyacı Ustası