Alfa Kadınların İlişkide İhtiyaç Duyduğu 10 Şey

Güçlü bir Alfa Kadını , kendisine denk, eşi ve en büyük destekçisi olan bir erkeğe ihtiyaç duyar . Tanım olarak, onun bir Alfa Erkek istemesi gerektiğini düşünürsünüz, ancak erkek kararlılığı değil, yalnızca tutku sağlayabilir. Ayrıca Beta Erkeklerle anlaşamıyor çünkü onu elde tutamayacak ya da ilgisini çekemeyecek kadar zayıflar.

0

Alfa kadınları, kelimenin her anlamıyla zihnin gücünü ve bağımsızlığını tasvir eder. Sorumluluk almaya alışkın oldukları için bazı insanları korkutabilirler. Alfa kadınları kendinden emin ve hırslıdır ve insanlara neyin ne olduğunu söylemekten korkmazlar.

Bu tür bir güç, Alfa kadını ile aşırı rekabet eden veya fazla itaatkar olan bazı ortaklar için rahatsız edici olabilir. Peki gerçek bir Alfa kadını nasıl güçlü ve sağlıklı bir ilişki sürdürebilir?

 

1. MÜCADELE EDİLMELERİ GEREKİYOR

 

 

Bir Alfa kadınının partnerinin kendine ait olması gerekir. Alfa kadını, rekabet edecek birine ihtiyaç duyar, ancak zaferde zarif ve yenilgide iyi bir spor olacak yeteneklerinde yeterince güvenli birine ihtiyaç duyar.

 

2. GÜVENE İHTİYAÇLARI VAR

 

 

Size güvenle söylediklerinin o ilişki kasasında kalacağını bilmeleri gerekir. Bir Alfa kadınının savunmasız kalma hakkını hissetmesi ve arada bir gardını indirmesi gerekir. Kişisel kazanç için onları arkadan bıçaklamaması için birine güvenmeleri gerekir.

 

3. SAYGI İHTİYAÇLARI VAR

 

 

Alfa kadını, partnerinin kararlarına saygı duymasına ve her fırsatta onları ikinci kez tahmin etmemesine ihtiyaç duyar. Karar verilmeden önce ona meydan okumakta sorun yok ama sonrasında değil. Alanına ve sınırlarına da saygı gösterilmesine ihtiyacı var. Bu, herhangi bir nedenle yalan söylenmemeyi içerir. Kızdığında onu küçümsemeyen ya da eninde sonunda düşeceği bir kaide üzerine koymayan birine saygı duyar.

 

4. BAĞIMSIZLIKLARINA İHTİYAÇLARI VAR

 

 

Kişisel tutkularının ve arkadaşlarının tadını çıkarabilmeleri gerekir. Alfa kadınları, onlarsız birkaç saat yaşayamayacak yapışkan birine ihtiyaç duymazlar. Kendileri gibi ilişki dışında da bir hayatı olan birini istiyorlar.

 

5. DEVAM EDECEK BİRİSİNE İHTİYAÇLARI VAR

 

 

Alfa kadınlarının yapması gereken şeyler vardır ve kimsenin bunları onlar için yapmayacağını bilirler. Yüksek hızda hareket ediyorlar, zamandan tasarruf sağlıyorlar ve neredeyse 7/24 sağlam bir şekilde ayrılmışlar. Aradıkları şey, onlarla ve yüksek basınçlı, yüksek yoğunluklu ortamlarıyla takılabilecek biri.

 

6. EŞİT BİR ORTAKLARA İHTİYAÇ VAR

 

 

Eşit ortak olan biri; ilişkide kendi ağırlığını taşıyan biri – bu Alfa kadınlarının saygı duyacağı kişidir. Kendi fikirleri olan ve egosunu sağlıklı bir yerde tutan birine ihtiyaçları var. Başka bir deyişle, onlar yürümeyi birine ihtiyacım ile değil arkalarında veya onların önünde, onlarla.

Partnerlerinin onlarla aynı fikirlere, hobilere veya arkadaşlara sahip olması gerekmez. Alfa kadınları, kendi başına eksiksiz ve kendi kendine yeten bir eşe saygı duyar.

 

7. GÜLMEYE İHTİYAÇLARI VAR

 

 

Birçok insan gibi, Alfa kadınları da kendilerini güldürebilen ve genellikle stresli ve yüksek baskılı yaşamlarında ruh halini hafifletebilen birini sever. Yüzlerine bir gülümseme getirebilecek, onları kızdırabilecek ve karşılığında her iki tarafta da incinmeden alay edilebilecek birine ihtiyaçları var.

 

8. GEREKLİ OLDUĞUNDA ÇAĞRI YAPILMASI GEREKİR

 

 

Bu zorlayıcı ama Alfa kadınlarının, onları saçmalıklarından dolayı çağıracak kadar güçlü ve güvenli birine ihtiyacı var. Onlara mükemmel olmadıklarını ve aslında zaman zaman hata yapabileceklerini hatırlatacak biri.

Herkesin ara sıra egosunu kontrol etmesi gerekir ve Alfa kadını da bir istisna değildir. Güçleri ve kişilikleri, raydan çıktıklarında birazdan onlara hükmedecek birine sahip olmayı gerekli kılıyor.

 

9. BİLGİLENDİRİLMİŞ BİRİSİNE İHTİYAÇLARI VAR

 

 

Tüm bunların olabilmesi için Alfa kadının partnerinin güncel olaylardan ezoterik bilgilere kadar her konuda bilgi sahibi olması gerekir. Alfa kadınla akıllı bir konuşma yapabilmeleri ve onun seviyesinde fikirlerini ifade edebilmeleri gerekir.

Sosyal medya ve bilgi balonları çağında, bir Alfa kadınının partnerinin iyi ayarlanmış bir saçmalık dedektörüne sahip olması önemlidir.

 

10. İNCE İNSANA İHTİYAÇ VAR

 

 

En önemlisi, inceliği olan birine ihtiyaçları var, önemli bir şey hakkında ne zaman yoğun bir şekilde konuşacağını ve ne zaman bırakacağını bilen birine. Ruh hallerini ve duygularını tüylerini karıştırmadan idare edebilecek birine ihtiyaçları var. Bir Alfa kadınının, nasıl hissettiğini anlayacak ve özel olarak zor konuları ele alacak kadar düşünceli ve duyarlı birine ihtiyacı vardır.

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku