Ankara Kalesi’ne “Love Erdoğan” ışıklandırılması

0

[ad_1]

Daha fazla mesaj

Erdoğan: “TÜRKİYE CAZİP MEVZUATA SAHİP”

Yılmaz Özdil’den Flaş Açıklama! Aday Olursam Yıkar Geçerim!

AK Parti Altındağ İlçe Başkanı Fatih Bildik, yapmış olduğu açıklamada, “New York’taki Times Meydanı’ndaki reklam panolarına FETÖcüler tarafınca ‘Stop Erdoğan’ yazılarının asılmasından sonrasında başkent Ankara’dan, Ankara’nın kalbi Altındağ’dan sesleniyoruz ve diyoruz ki, ’19 senedir Cumhurbaşkanımızın arkasında duran milletimizle birlikte hepimiz de aynı şekilde durmaya sonuna kadar devam edeceğiz.’ Durmadan, yorulmadan sonuna kadar mücadelemizi vereceğiz ve Sayın Cumhurbaşkanımızın arkasında olduğumuzu buradan beyan ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

İşin arkasından FETÖ çıktı
ABD’de Türkiye’yi karalamayı hedefleyen reklamın arkasından Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile ilişkili “Advocates of Silenced Turkey” adlı organizasyon çıkmıştı.

FETÖ mensuplarına ilişik bir grup tarafınca Times Meydanı’na yakın 42. sokak ile 8. Cadde köşesindeki dijital ekrana Türkiye’yi karalamaya yönelik verilen reklam, Türk Amerikan toplumunun şiddetli tepkisine niçin olmuştu.

Türk toplumu üyeleri, ilanı yayımlayan Outfront Media reklam şirketini telefon ve e-posta ile protestolarını ifade etmesi üstüne reklam kaldırılmıştı.

Reklam üstüne New York kentinde, FETÖ’nün karanlık yüzünü ve dünya için oluşturduğu tehdidi özetleyen dijital ekranlı kamyonet dolaştırılmıştı.

Reklam, Türkiye’de de tepkiyle karşılanırken, birçok ilde LED ekranlara “Love Erdoğan” görselleri yansıtıldı.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku