Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Ankara’da otobüsleri polis takip edecek

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Ankara’da otobüsleri polis takip edecek
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısında görüşülen “Büyükşehir, EGO ve ASKİ’nin 2015 yılı Faaliyet Raporları” öncesi, yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili sinevizyon görüntüleri eşliğinde meclis üyelerine sunum yaptı.

Sunumda, EGO otobüslerinde bulunan kameraların güvenlik nedeniyle polis tarafından izleneceğini belirten Gökçek, “Polisimizle iş birliği yapacağız ve araçlarımız polis tarafından da takip edilebilecek. Ayrıca bu kameraların ses alabilecek hale getirilmesini de sağlıyoruz” diye konuştu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

ANKAPARK 2017 NİSAN’DA AÇILIYOR

Dünyanın en büyük temaparkı ANKAPARK’ın bu yıl Kasım ayında bitirilmesinin planlandığını bildiren Gökçek, “ANKAPARK şu anda yüzde 75’lerde bitirilme oranına sahip. Muhtemelen kasım ayında açılabilir. Ancak yurt dışından gelen uzmanlar, o ayda açılmasının ANKAPARK’ın ölü doğacağı anlamına geldiğini söylüyor. Görkemli bir açılış olabilmesi için gelecek sene Nisan ayında açacağız” şeklinde konuştu.

TELEFERİK HATTI UZUYOR

Yenimahalle-Şentepe teleferik hattının uzatılmasının da gündemlerinde olduğunu anlatan Gökçek, “Bu hafta arkadaşlarla görüştük. Yaklaşık 1 buçuk-2 kilometre daha uzatarak bir etap daha yapıp Keçiören Yükseltepe’yi de bağlamak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Gökçek, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı hızla devam eden Osmanlı Halk Pazarı’nın 15 gün içinde, Mamak Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamındaki Mobilya Sarayı’nın mayıs ayı itibariyle açılacağını belirtti.

İHA

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap