Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Astronotların Sıradan Bir Günü Snapchat’te!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Astronotların Sıradan Bir Günü Snapchat’te!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Sosyal medyanın günlük hayatta hakim olduğu bir dönemde, dünya üzerindeki büyük şirketler bir süredir bunu kullanarak kullanıcıları ile etkileşim halinde oluyorlar.

Düzenledikleri etkinlikleri Facebook, kurumsal değişiklikleri Linkedln, kurum/kuruluş bünyesinde çalışanlara ait fotoğrafları Instagram aracılığıyla kullanıcılarına ulaştıran şirketlere NASA’da katıldı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

NASA Snapchat’te!

Dünya ile sınırlı kalmayıp, 1958’den bu yana kainata dair birçok araştırma ve faaliyette bulunan Ulusal Havacılık Ve Uzay Dairesi(NASA), Snapchat aracılığıyla kullanıcıları ile buluştu.

NASA, astronomların, astronotların sıradan bir gün içerisinde yaptıklarını, kurumsal bünyesinden çıkarak eğlenceli bir şekilde takipçilerine ulaştırdı.

Kullanıcılarla buluşturulan paylaşımların içeriğini ise astronotların uzay mekiği içerisindeki hareketleri, yemek sırasında karşılaştıkları sorunlar vb. görüntüler oluşturdu.

Dün itibariyle kullanıcılara buluşan NASA çalışanı ise Sefer 47 Görevi’nden Komutan Tim Kobra oldu.

NASA’nın uzay ve uzaya dair paylaşımlarını “A Day In Space!” başlığı altında sürdüreceği Engadget’ta yer alan haberde ifade edildi.

Alanında lider kurum, kuruluşların sosyal medya ile kullanıcılara ulaşma yönündeki tercihlerini devam ettirip ettirmeyecekleri bilinmez; fakat uygulamaların amacına ulaştığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

:: NASA’nın Snapchat paylaşımlarını takip etmeyi düşünür müsünüz?

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap