Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Ataşehir’de 2 Araç Kundaklandı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Ataşehir’de 2 Araç Kundaklandı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Alınan bilgiye göre, saat 03.30 sıralarında, Ünalan Mahallesi, Aşık Veysel Caddesi, Bingöl Sokak ve 3026 Sokak’ta park halinde bulunan 2 otomobil, kimliği belirsiz kişiler tarafından yanıcı madde atılarak ateşe verildi. Araçlardan yükselen alevleri fark eden vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ve polis ekibi sevk edildi.

Vatandaşların da müdahale ettiği yangın, itfaiye ekiplerinin çalışması sonucu kontrol altına alınarak söndürüldü. Kundaklama sonucu maddi hasar gören araçlar kullanılamaz hale geldi. Mağdur olan vatandaşlar, “Bizlerden ne istiyorlar, bu yapılan ikinci olay, bu mahellede artık yeter bunu kim yapıyor ya da yaptırıyorsa yeter artık. Yazık günah değil mi bu arabalara, bu insanlara yazık günah değil mi? Artık yeter” şeklinde kızgınlıklarını dile getirdiler.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Olayın meydana geldiği sokak ve bağlı caddelerde geniş güvenlik önlemleri alan polis ekipleri, seyir halinde olan ve şüpheli gördükleri otomobilleri durdurarak incelemeler yaptı. Kundaklamayı gerçekleştirerek kaçtıkları bildirilen şüphelilerin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap