Atatürk Havalimanı Saldırısındaki 1 Numaralı İsim Kaçmış

0

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda 45 kişinin ölümü ve 239 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan katliamda İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, saldırıya ilişkin örgüt şeması oluşturdu.

1 numaralı şüphelinin saldırıdan sonra Suriye’ye kaçtığı belirtilen şemada, tüm örgüt üyeleri fotoğraf ve isimleriyle tek tek yer aldı. Havalimanı saldırısını gerçekleştiren 3 canlı bombanın alt kısımlarda yer aldığı şemada, önceki gün tutuklanan 13 kişinin ise en alt kısımda olduğu ve bazı isimlerin ise hala arandığı öğrenildi.

3’Ü EL-KAİDE ÜYESİ

Daha fazla mesaj

26 Ekim Salı Reyting sonuçları: Hangi yapım reytinglerde…

Babasının tabutu önünde seksi poz verdi! Sosyal Medya…

30 kişinin gözaltına alındığı ve 13’ünün tutuklandığı operasyonda dün, BakırköyCumhuriyet Başsavcılığı’na getirilen 11’i yabancı 17 kişi savcılık tarafından tutuklanma talebiyle nöbetçi sulh ceza hakimliğine sevk edildi. Gözaltında bulunan 6 Türkşüpheliden 3’ünün El-Kaide terör örgütüne üye olmak suçundan eski Devlet Güvenlik Mahkemesi’nde hüküm giyip hapis yattığı ortaya çıktı.

Hürriyet

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku