Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Atiba İçin Flaş Sözler

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Atiba İçin Flaş Sözler
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Kanada’da Atiba Hutchinson’ın, her yıl ülkenin en iyi sporcusuna verilen Lou Marsh ödülüne aday gösterilmemesi sonrasında Kanada Milli Takımı’nın kaptanı, Ottawa Fury forması giyen ve Avrupa’da Hannover ile Deportivo gibi kulüplerde de oynamış Julian de Guzman’dan ilginç açıklamalar geldi.

Atiba’nın Avrupa’nın her kulübünde oynayabilecek bir oyuncu olduğunu belirten De Guzman şunları söyledi:

“Bazı çılgın şeyler söyleyeceğim. Hutchinson başardığı her şeyi Kanada pasaportu ve Kanada formasıyla başardı. Ülkesine sadık bir oyuncu oldu. Kulübü ve ülkesi için yaptıkları göz önüne alındığında, Avrupa’nın her kulübü onun peşinde olmalı. Bunu benim söylememe bile gerek yok.”

Tecrübeli oyuncunun Amerika’dan ‘düşük’ teklifler aldığını belirten 35 yaşındaki isim, “Bir MLS kulübünden 6 milyon dolar sözleşme alabilmeli. Bunu neden alamadığını anlamıyorum. Amerika’dan teklifler aldı, ancak bunlar saygısız tekliflerdi.”

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“Neden bizim ülkemizdeki 3 tane MLS takımı, Hutchinson gibi bir oyuncuya sahip çıkmıyor” diye konuştu.

“Atiba’yı korumalısınız, Atiba’nın ailesini korumalısınız. O şu anda savaşın yaşandığı topraklarda. Atiba şu anda hak ettiği övgüleri almalı ve bir Kanada kulübü ona hak ettiği saygıyı göstermeli.”

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap