Aziz dizisi İlk fragmanı paylaşıldı! İşte Aziz dizisinden son detaylar

Show TV’nin iddialı dizilerinden birisi olan Aziz dizisi ilk fragmanıyla paylaşıldı. İşte diziden ilk ayrıntılar haberimizde.

0

Show TV’nin bu sezon en iddialı yapımlarından bir tanesi olacak Aziz dizisi için uzun süredir hazırlıklar sürüyor. Yeni dizi projesi hakkında bugüne dek yapılan açıklamalarda dizinin yeni sezon itibariyle ekranlarda olacağı belirtilmiştir.

Ancak uzun bir süre geçmesine rağmen hazırlıkların tamamlanamadığı dizi bu sebeple halen ekranlara gelebilmiş değil. Ancak yapılan son paylaşım ile beraber dizinin ilk fragmanı da gösterildi. Böylece büyük merak uyandıran diziye dair ilk görüntülere ulaşılması mümkün oldu.

Başrollerinde Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış gibi çok önemli oyuncuların yer alacak olması, dizi projesi için beklentileri bir hayli yükseltti. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde ekranlara gelecek yeni bölümler ile beraber dizi Türkiye’nin en çok izlenen yapımları arasında yer alabilir.

 

Aziz dizisinin konusu ne?

1930’lu senelerde geçecek olan dizi hikayesi bir hayli merak uyandırmış durumda. Özellikle tarihi bir dizi olması sebebi ile çekim alanlarının oluşturulması zaman aldı. Yaşadığı üzücü bir olay sebebiyle yaşadığı topraklardan ayrılmak mecburiyetinde kalan bir gencin hikayesinin anlatılmış olduğu dizi oyunculuk performanslarıyla da dikkat çekiyor.

Yıldırım, Ramo’daki rol arkadaşı usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan ile yeni dizide de beraber rol alacak. Proje tasarımını Necati Şahin’in gerçekleştirdiği, yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu, senaryosunu Eda Tezcan’ın kaleme aldığı dizinin kadrosunda Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Ayten Soykök, Elif Sönmez ve Füsun Demirel ve Meral Çetinkaya yer almakta. Bu kuvvetli kadroya ayrıca Cenan Çamyurdu, Baran Akbulut, Haydar Köyel, Berkay Akın, Mehmet Avdan, Özgür Onan ve İmren Şengel eşlik ediyor.

Show TV’de ekrana gelecek, yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği Aziz’in proje danışmanlığını Zeynep Günay Tan yapıyor. Yayın tarihi henüz açıklanmayan dizi için yapılan fragman paylaşımı ise şöyle;

 

 

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku