Gündem

Bahçeli’den ABD büyükelçiliğine saldırı açıklaması


Gündem

MHP lideri Bahçeli ABD Büyükelçiliği’ne ateş açılmasıyla ilgili açıklamasında ‘Bu gibi davranışlara müsaade edilmemelidir’ dedi. Bahçeli açıklamasının devamında ‘ABD’nin Türkiye’nin dediğini yapmak durumunda kalacağını’ ileri sürdü. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ABD Büyükelçiliğine ateş açılmasıyla ilgili olarak “Türkiye Cumhuriyeti devleti konuyu incelemelidir. Bu gibi davranışlara da müsaade edilmemelidir” dedi. Bahçeli açıklamasının devamında “Türkiye Cumhuriyeti devleti güçlü duruşunu […]MHP lideri Bahçeli ABD Büyükelçiliği’ne ateş açılmasıyla ilgili açıklamasında ‘Bu gibi davranışlara müsaade edilmemelidir’ dedi. Bahçeli açıklamasının devamında ‘ABD’nin Türkiye’nin dediğini yapmak durumunda kalacağını’ ileri sürdü.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ABD Büyükelçiliğine ateş açılmasıyla ilgili olarak “Türkiye Cumhuriyeti devleti konuyu incelemelidir. Bu gibi davranışlara da müsaade edilmemelidir” dedi.

Bahçeli açıklamasının devamında “Türkiye Cumhuriyeti devleti güçlü duruşunu sürdürmektedir. Amerika burada Türkiye’nin dediğini yapmak durumunda kalacaktır” ifadelerini kullandı.