Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Bahçeli’den muhalif MHP’lilere: Okyanus ötesi kaçkınları

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Bahçeli’den muhalif MHP’lilere: Okyanus ötesi kaçkınları
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu. Devlet Bahçeli, Ankara 12’nci Sulh Ceza Mahkemesi’nin 8 Nisan’da MHP’nin olağanüstü kurultaya gitmesi yönündeki kararını anımsatarak temyize gideceklerini yineledi. Devlet Bahçeli, “Bizim paralele teslim edecek partimiz yoktur. Eğer istenen büyük kurultay ise bu yılın Ocak ayında Merkez Yönetim Kurulumuzun kararıyla belirlenen 18 Mart 2018 tarihini sabırla beklemelidir. Bunun dışında olağanüstü kurultay yoktur, yapılmayacaktır” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin açıklamalarının satır başları şöyle:

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Suudi Arabistan Kralı Ankara’ya gelir gelmez yüzlerce lüks araç hazır bekletildi. Tevhit adaletsizliğin karşısındadır. Mühürlü kalplerin açılması ancak ve ancak efendimizin samimiyetle tanınmasına bağlıdır.

Cenabı Allah bizi doğru insan olmaktan ayırmasın. Yardım ve himayesini üzerimizden ayırmasın.

Ülkemizin bir çok meselesi var. Siyasetteki kayıkçı kavgası milletimizin esas beklentisini engellemektedir. Siyasete hakim olmasını ümit ettiğimiz nezaket yerini kaba ve yaralayıcı bir üsluba bırakmıştır.

İşbirliği ve uzlaşma kanalları tıkanmıştır. İktidar ve ana muhalefet arasındaki hakaret yarışına Cumhurbaşkanı’nın da katılması bizi üzmüştür halkımızı yormuştur. Ucuz söz düelloları ahlak dışı atışmalar aleyhimize olacak şekilde tırmanmaktadır.

DEMOKRATİK DEĞERLER BUHARLAŞMAKTADIR

Siyasi tansiyondaki yükseklik iktidar partisindeki pervasızlı ülkemizi uçuruma sürüklemektedir. Demokratik değerler buharlaşmaktadır.

Yaklaşık 50 milyona ait temel bilgiler Romanya kökenli bir siteye yüklenmiş ve buradan da dünyanın dört bir yanına dağılmıştır. Siber güvenlik duvarlarına ne olmuştur.

Türkiye bir grup bilgisayar korsanının avucuna düşmeyecek kadar onurlu ve güçlü bir devlettir. Şayet bu bilgilerin çalınmasında yabancı istihbaratın bir dahli varsa bu araştırılması ve açığa çıkartılmalıdır.

KİMLİK BİLGİLERİMİZE EL UZATANLARIN ELLERİ KIRILMALI

Kimliksizler için kimliğin bir önemi olabilir. Fakat Türk milletinin milli kimliğine el uzatanların eli kırılmalı göz koyanın da cezası verilmelidir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ABD ziyaretiyle ilgili görüşlerimi ifade etmiştim. Hangi haberin doğru hangisinin yalan olduğunu bilmemiz mümkün değil. ABD tarafının PYD’nin ilerlemesine Türkiye’nin sessiz kalmasını istemesi esasen sürpriz değildir. PYD Kobani ve Afrin arasındaki bağlantıyı kurması halinde Kürdistan hayalinin ikinci adımı hayata geçirilmiş olur. PKK, Azez Cerablus hattını ele geçirmek istemektedir.

Geçtiğimiz hafta ABD’nin Ankara Büyükelçisi PKK’ya silah bırak çağrısı yapmıştır. Hemen ardından PKK’nın avrupa sorumlularından birisi arabulucu Amerika olsun diyebilecek kadar hayasızlaşmıştır.

DAUVTOĞLU’NA BARZANİ TEPKİSİ!

Davutoğlu diyor ki ‘PKK Erbil’i tehdit ederse bizi tehdit etmiş sayarız’. Serok oldun bunu anladık, milliyetçilikle hesaplaşma vakti geldin bundan da yırttın. Diyarbakır’da Kobani’ye selam saldın. Ama asker katili Barzani’yi savunmakla Peşmerge zabitliğine başladın. Aklının köşesinde Irak’ın Kuzeyi’ni Peşmerge’ye Suriye’nin kuzeyini PKK’ya bırakma gibi bir plan mı var.

Diyarbakır Erbil arasında uçak seferlerinin başlaması izlenen sakat politkanın bir başka göstergesidir.

MHP ayak oyunlara ahlaksız tuzaklara hazırdır. Türkiye üzerinde hesapları olanların bizimle karşı karşıya gelmesi beklenmelidir. Türk varlığına kin ve nefret duyanların MHP’yle ters düşmesi olağandır. Biz Oranlarda değil gönüllerdeyiz, yüzdelerde değil yüzaklarındayız. Neymiş, paradigma değişmeli ve büyük kurultay toplanmalıymış. Sorumluluktan kaçan kim varsa aynı mevzide toplanmışlardır. Kimisi okyanus ötesine umut bağlamış kimisi bazı kalemşörlerle ağız birliği yapmıştır. Tüzük kurultayı için imza veren her kardeşim benim için değerlidir. Anlamadığım ön plandaki çığırtkanlar MHP’yi etksizleştirmek isteyenlerdir. 40 fırın ekmek yeseler ağızlarıyla kuş tutsalar da MHP’yi tanzim edemeyecekler.

PARALELE TESLİM EDECEK PARTİMİZ YOKTUR

Bize AKP’nin stepnesi diyenler şimdi hangi bahaneyi üretecekler. Hangi mahkemenin lehimize karar vermesi için girişimlerde bulunulmuştur. Hukuka riayet ederiz, sıra Yargıtay safhası olacak. Bizim paralele teslim edecek bir partimiz yoktur.

Olağan Büyük Kurultay takvimimiz belli. 18 Mart 2018’i bekleyelim.

OKYANUS ÖTESİ KAÇKINLARI, PARALEL ARTIKLARI…

Okyanus ötesi kaçkınlarının paralel artıklarının sevinç çığlıklarını da ibretle izliyorum. Bugüne kadar ne yaşamışsanız müstahaktır. Bunlar iki yüzlü ve Türkiye’nin karşısındaki husumet kumkumalarıdır.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap