Baht Oyunu 17. Bölüm Full İzle (Baht Oyunu Son Bölüm) – 12 Ekim Baht Oyunu Dizisi

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Baht Oyunu bugün akşam final bölümü ile izleyicilere veda edecek. Dizi severler çok büyük bir heyecan içerisinde dizinin bugün akşam yayınlanacak final bölümünde neler yaşanacağını araştırmaya başlamış durumda. Kaynak: Baht Oyunu 17. Bölüm Full İzle – 12 Ekim Baht Oyunu Dizisi (Baht Oyunu Son Bölüm)

0

 

Başrollerinde Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz’ın yer aldıkları Baht Oyunu dizisinin bugün akşam ekranlara gelecek olan final bölümü izleyicileri şimdiden heyecanlandırmış durumda.

Dizi içerisinde meydana gelen en son gelişmelerin ardından bugün akşam yayınlanacak final bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Aynı zamanda dizinin ekranlar nasıl veda edeceği izleyiciler tarafından şimdiden araştırılmaya başlanmış durumda.

Baht Oyunu dizisi final bölümü ile bugün akşam (12 Ekim 2021) saat 20:00’da Kanal D ekranlarında dizi severler ile buluşacak.

Baht Oyunu Son Bölüm Dizi severleri Salı akşamları Kanal D ekranları başına çeken Baht Oyunu dizisi son bölümü ile izleyicilerin adeta nefeslerini kesmişti. Baht Oyunu dizisinin ekranla gelen son bölümünde yaşanan gelişmeler ardından bugün akşam yayınlanacak final bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor.

Dizinin ekranlara gelen son bölümünde romantik anlar yaşamakta olan Ada, karşısına çıkan davetsiz misafir karşısında ne yapacağını şaşırmıştı. Celal’in gelmesi, Bora’nın aklını karıştırırken Ada için gerçekleri saklamak daha zor hale gelmişti. Bora, Ada’nın ailesi ile konuşma kararı almıştı.

Nergis ise bu ilişkiyi sonlandırmak adına elinden gelenleri yapmıştı. Baht Oyunu dizisinin yayımlanan son bölümünde yaşanan gelişmelerin ardından bugün akşam yayımlanan final bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor.

Dizinin bugün akşam ekranlara gelecek olan final bölümünde Bora, Ada’ya olan kızgınlığı sebebi ile ödül merasimine Tuğçe’yi gönderme kararı alacak. Ada ise bu gelişme karşısında çaresiz bir biçimde Tuğçe ile Bora’nın yakınlaşmalarını izleyecek.

Ne kadar acı çekse bile yine de Bora’ya karşı dik durmaya karar verecek. Öte yandan Ada’nın Rüzgar ile arasındaki savaş bitecek ve boşanmasına ramak kala yeniden anlaşma sağlanacak.

Yaşananlar karşısında artık çok sıkılan Ada, söylediği yalanların altında ezilmek yerine hem kendi hem de Bora’nın hayatını değiştirecek önemli bir karar alacak.

 

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku