Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Bakan açıkladı: 2 bin sağlık çalışanı göreve iade ediliyor

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Bakan açıkladı: 2 bin sağlık çalışanı göreve iade ediliyor
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Bakan Recep Akdağ’ın açıklamalarında satır başları;

Reçetede başhekim onayı kalkıyor.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Bilim insanlarının sürekli gündemde kalmak için açıklamalarda bulunmalarını doğru bulmuyorum. Bahsettiğiniz kişinin ( Canan Karatay) açıklamalarını takip ediyorum. Benim ticaret için herhangi bir internet sitem yok deyişini kabul ediyorum ama takipçisi olmaya devam edeceğiz. Bilim insanları vatandaşları doğru bilgilendirmeliler. İnternet ortamında her derde deva ilaç satılıyor, bu mümkün değil.

Hastaların fotoğraflarını paylaşan hemşire hakkında;

Bu hususta yıllar önce bir genelde yayınladık ve takipçisi oldum. Kim hasta hakkını gasp ederse en ağır ceza ile cezalandırılacaktır. Son gündelerde gündemde olan hemşire hakkında soruşturma açıldı. Kendisi de en ağır şekilde cezalandırılacaklar.

Hasta hakları günü;

Vatandaşın bu kişilere tazminat davası açma hakkı vardır. Ve vatandaşlarımızın haklarını ihlal eden sağlık çalışanlarına dava açılsın. Hastalara siz diye hitap etmeyen sağlık çalışanları işlerini iyi yapmıyorlardır. Hastaların 30 saniyelik bir görüşmeleri dahi saygı çerçevesinde gerçekleşmeli, o hastaya hasta yakınına sandalye olmalı.

FETÖ soruşturması;

Görevden uzaklaştırılan kişilerden yaklaşık 2 bin kişi göreve iade edildi.

Kuzey Irak’tan gelecek göç dalgası;

Sağlık Bakanlığı Kuzey Irak’tan gelecek muhtemel göçe teknik ve gönüllü olarak hazırız.

Başkanlık tartışması;

Sayın Bahçeli başından beri bir mesuliyet duygusuyla hareket etti. Başbakanımız da durumu “Bahçeli’nin sözünün üstüne söz söylenmez” şeklinde yorumladı. Türkiye başkanlık konusunda belli bir hatta girmiş durumda, dönüş yok. Muhalefet vatandaşa gitmekten çekiniyorsa millete inanmıyor demektir. Başkanlık oylamasının en kısa zamanda halkın önüne gitmesi gerekiyor.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap