Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Bakan Ağbal: Bu solcular var ya…

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Bakan Ağbal: Bu solcular var ya…
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Maliye Bakanı Naci Ağbal Niğde’de gerçekleştirilen seçim toplantısında konuştu. AKP dönemini öven Ağbal, solculara yüklendi.

SoL’un haberine göre, Maliye Bakanı Naci Ağbal Niğde’de gerçekleştirilen seçim toplantısında konuştu. Kendilerine “Ne yaptınız 16 yıldır?” diye soran muhalefetin eleştirilerine yanıt veren Ağbal, “16 yıldır benim vatandaşımın cebi doldu. Ev sahibi oldu, araba sahibi oldu, iş aş sahibi oldu ve artık cebindeki paraya güvenir oldu” dedi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Devletin bütçesinin bugün hiç olmadığı kadar güçlü bir noktaya geldiğini iddia eden Ağbal, Türk parasının değer kaybetmediğini iddia ederek “2000’lerin başında İngiltere’de televizyonlarda Türk parasını gösterip dalga geçerlerdi” anekdotunu paylaştı.

‘PARALI EĞİTİME KARŞIYIZ’

Paralı eğitime karşı olduklarını açıklayan Naci Ağbal, “Diyorlar ki eğitimi bedava yapacağız, üniversite harçlarını biz kaldırdık. Bu solcular var ya bu solcular onların iktidarda olduğu zaman nümayiş yaparlardı, yarın da aynı kafa olacaklar” diye konuştu.

“Seçimde yarış olur, projeler, vaatler yarışır ama seçimi kazanmak adına günde 10, 100 yalanın sıralandığı bir seçim yaşamadık” diyen Maliye Bakanı Naci Ağbal, akıllara, “özeleştiri mi veriyor” sorusunu getirdi.

Anahtar Kelimeler: Bursa , Bursa Haber , Bursa Haberleri , Bursa Son Dakika Haberleri

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap