Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Bakan Müezzinoğlu’ndan çok üzücü açıklama

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Bakan Müezzinoğlu’ndan çok üzücü açıklama
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Bir taraftan üniversite sıralarında hayalindeki meslek için yıllarca ter döken ,diğer yandan üniversiteyi bitirmiş KPSS sınav kuyruklarında binlerce genç dururken Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı yaptığı açıklamayla hayal kırıklığına yol açtı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Mehmet Müezzinoğlu kamuya memur alımlarında artık daha dikkatli davranacaklarını ve memur alımlarında herhangi bir artış olmayacağını aksine düşüş olabileceğini ifade etti.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, kamuya personel alımı konusunu tekrar el alacaklarını ifade etti ve şu ifadeleri kullandı:

“Bu çalışma bitene kadar personel alımı yavaşlayacak. Zorunlu haller dışında alım olmayacak.”

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Mehmet Müezzinoğlu, önümüzdeki süreçte atıl kadroların bakanlık içindeki değişik birimlere veya diğer bakanlıklara kaldırılacağının da altını çizdi.

Bakan Müezzinoğlu ayrıca:

“Bunu iyi analiz etmeden karar vermeyeceğiz. Gerekli ve olağanüstü durumlarda bakanlıkların talepleri tabi ki değerlendirilecek. Dondurma değil de yavaşlatma diyebiliriz. Ancak şu aşamada, bakanlıklar taleplerini minimize edecekler.” Şeklinde konuştu.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap