Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

BAL’dan 3. Lig’e çıkan 5 takım belli oldu

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 BAL’dan 3. Lig’e çıkan 5 takım belli oldu
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Sivas 4 Eylül Stadı’nda oynanan 12 Bingölspor – Elaziz Belediyespor karşılaşmasının normal süresi ve uzatmaları 0-0 sona erdi. Yapılan penaltı atışlarında 12 Bingölspor’a 5-4 üstünlük sağlayan Elaziz Belediyespor 3. Lig’e çıkmaya hak kazandı.

Afyonkarahisar Şehir Stadı’nda, Sarayönü Belediyespor – Türk Metal Kırıkkalespor arasında oynanan ve normal süresi 1-1 biten müsabakanın uzatma süresi Türk Metal Kırıkkalespor’un 3-1 galibiyetiyle sonuçlandı. Bu sonuçla Türk Metal Kırıkkalespor 3. Lig’e yükseldi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Balıkesir Atatürk Stadı’nda oynanan karşılaşmada rakibi Halide Edip Adıvarspor’u 2-0 mağlup eden Afjet Afyonspor 3. Lig’e çıktı.

Isparta Atatürk Stadı’nda oynanan Kütahyaspor – Muğlaspor karşılaşmasının normal süresi 2-2 beraberlikle sona erdi. Uzatma dakikalarında eşitlik bozulmayınca yapılan penaltı atışlarında Muğlaspor’a 8-7 üstünlük sağlayan Kütahyaspor 3. Lig’e yükseldi.

Eskişehir Atatürk Stadı’nda oynanan Kocaelispor – Sultangazispor karşılaşmasını 2-0 kazanan Kocaelispor 3. Lig’e çıktı.

Bölgesel Amatör Lig 3. Grup’ta ligi aynı puanla bitiren ve kendi aralarında oynadıkları müsabakalar da eşit sonuçlanan Trabzon Karaderespor ile Iğdır Arasspor arasında Erzincan’da oynanan müsabakanın galibi Karaderespor, 3. Lig’e yükselme eleme müsabakasını 4. grup birincisi olan Erbaaspor ile önümüzdeki hafta sonu oynayacak.

Statü gereği 1. tur mağlubu olan 12 Bingölspor, Trabzon Karaderespor-Erbaaspor müsabakasının mağlubu ile, 1. tur müsabakalarının mağlupları olan, Sarayönü Belediyespor, Halide Edip Adıvarspor ile ve Muğlaspor-Sultangazispor ile 2. tur müsabakalarını önümüzdeki hafta sonu oynayacak.

Bu müsabakalar sonunda 3 takım daha Spor Toto 3. Lig’e çıkmaya hak kazanacak.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap