Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Balıkesir’de fatura futbolculara kesildi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Balıkesir’de fatura futbolculara kesildi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

PTT 1. Lig’de Adana Demirspor’dan sonra Karşıyaka’ya da yenilen Balıkesirspor play off hattından biraz daha uzaklaşırken teknik direktör Reha Erginer’e yönelik eleştiriler ve futbolcular arasında yaşanan olaylar yönetimin sert tepkisine yol açtı.

“Hocamız formsuz olan Zeefuik’in yerine Berat’ı kullanmak istedi. Kesinlikle gündemimizde teknik direktörü göndermek gibi bir konu yok. Asıl sorun, futbolcuların bu formanın ve armanın hakkını verip vermemesi. Maç kaybedilebilir, play off kaçabilir ama neredeyse düşmüş bir rakip önünde oynanan bu futbol kabul edilemez. Kerim’in kendi takım arkadaşına yumruk atıp kırmızı kart görmesi asla kabul edilemez. Böyle disiplinsizlik olmaz. Bu konuyu yönetim kurulu olarak görüşeceğiz ve gerekeni yapacağız.”

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

YEREL BASINDAN SALVO

Yerel basın, beklenmedik Karşıyaka yenilgisi sonrası ilginç başlıklar attı. Haberci, “Bizi rezil ettiniz”, Ekspres “Allah sabır versin”, Marmara Bölge “Düşenin dostu Bal-Kes”, Yeni Söz “Acil ruh aranıyor”, Politika “Ne play off ne 3 puan. Hedef ligde kalmak” başlığını kullandı

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap