Barbaroslar 5. Bölüm İzle TRT 1 Youtube Barbaroslar Akdenizin Kılıcı Kesintisiz Full HD

Barbaroslar Son Bölüm Full İzle Kesintisiz Tek Parça

0

Barbaroslar 5. Bölüm Canlı İzle TRT 1 Youtube Barbaroslar Akdenizin Kılıcı Kesintisiz Full HD Barbaroslar Son Bölüm Full İzle Kesintisiz Tek Parça Canlı Dizi izle, Diziizle, Full HD Dizi Seyret, Full Dizi izle. Barbaroslar dizisi 5. bölüm full izle Barbaroslar dizisinin bu akşamki bölümünü izlemek için link. Barbaroslar dizisinin 5. bölümünde neler olacak? Barbaroslar Dizisinin yeni bölümü ne zaman?

Barbaroslar Son Bölüm Canlı İzle Trt 1

Barbaroslar dizisinin son bölümünü Trt 1 ‘den canlı olarak izleyebilirsiniz. Dizi bittikten sonra da Barbaroslar Dizisi 5. Bölüm özeti yine Trt 1’in sitesinde yayınlanacak.

Barbaroslar 5. Bölüm Özeti

Barbaroslar’ın 5. bölümünde Baba Oruç ve Isabel güçlerini birleştirerek, Müslümanlara göz açtırmayan örgüt Unita’nın zulmünü bitirmek için harekete geçerler.  Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 5. bölümde Pietro’dan kesin emir almış olan korkusuz savaşçı Radko da peşlerini bırakmamaya kararlıdır. Radko’nun yeni stratejisi nasıl şekillenecektir? Hızır, Niko ve İshak, ona karşı kendilerini ve kitabı koruyabilecekler mi?

Barbaroslar 4. bölümde Neler Oldu?

Pietro’nun emriyle içinde büyük sırların olduğu kitabın peşine düşen Radko, Süleyman’ın yaşadığı Midilli’ye çıkarma yapmış ve izini sürerek İshak’ın evine baskın verip onları sıkıştırmıştır. Bir anda Radko’yu karşısında bulan Hızır ve İshak acaba bu cendereden kurtulabilecek midir?

Papalığın peşinde olduğu mühendis Ebu Muhammed’i Tekgöz Theo’dan kurtarmayı başaran Oruç, ardından kötü bir sürprizle karşılaşmıştır. Isabel’den, aldığı gemisi Şahin tarafından zapt edilmiş, kurtardığı Ebu Muhammed de esir edilmiştir. Oruç, adına kara çalacak olan bu hadiseye nasıl bir tepki verecektir? Şahin’in bu ihanetine babası Kılıç Bey’in tavrı ne olacaktır?

Barbaroslar Dizisi Kılıçoğlu Şahin Bey Kimdir?

Sylvio Akdeniz’de yıldızı parlayan Oruç’u zayıflatmak için Cafer ile kirli bir ittifaka girişmiştir. Para ve güç hırsıyla yanan Cafer, Oruç’a yeni bir darbe indirmek için ne tür bir yol izleyecektir?

Diğer yandan Pietro’nun emriyle Oruç’u bitirmek için uğraşlara giren Sylvio ilk olarak kızı Isabel’i ondan uzaklaştırmaya çalışacaktır. Öz babası ile Oruç arasında kalacak olan İsabel’in tavrı ne olacaktır? Baba Oruç kendisine karşı yapılan haksızlıklar karşısında nasıl bir yol izleyecektir?

Elleri İshak’ın ailesinin kanına bulaşmış olan Yorgo, Midilli’den kalkıp İskenderiye’ye kızının yanına sığınmıştır. İshak’ın kendisinden intikam almak istediğini bilen Yorgo’nun yardımına kim yetişecektir? Despina, babası Yorgo’nun İskenderiye’de saklandığını Oruç’tan gizleyecek midir?

Barbaroslar Dizisinde Kim Kimdir?

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Dizisi, Barbaros Hayrettin paşa ve onun üç kardeşini anlatıyor.  Tarihte Barbaros Hayrettin Paşa, bu kardeşler arasından Hızır Reis’in adıdır. Hayrettin ismini ona Yavuz Sultan Selim Han vermiştir. Barbaros ismi ise Kızıl Sakal anlamına gelir.  Barbaros ismi ise, aslında ağabeyi Oruç Reis’e aittir; ancak onun ölümünden sonra Hayreddin Paşa tarafından da kullanılmıştır.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku