Barbaroslar Dizisi Zeynep Kimdir? Melis Babadağ Dizileri

Barbaroslar Zeynep Kimdir? Zeynep rolünde kim oynuyor?

0

Barbaroslar Dizisi Zeynep Kimdir? Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Dizisi karakterlerinden Doktor Zeynep karakterini Melis Babadağ oynuyor. Melis Babadağ kimdir, hangi dizi ve filmlerde oynamıştır, göz atalım:

Barbaroslar Dizisi Zeynep Kimdir?

Barbaroslar dizisinde Zeynep rolünde Melis Babadağ karşımıza çıkıyor. Dizide Doktor rolünde karşımıza çıkan Zeynep, ilk bölümde Hızır Reis ile karşılaştı ve bundan sonra da kaderleri hiç ayrılmayacak.

Melis Babadağ Kimdir?

17 Ocak 1984’te Adana’da doğdu. 2001 yılında Üsküdar Anadolu Lisesi’nden, 2007 yılında ise Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. 2008 ve 2009 yıllarında Ayla Algan ve Ergün Demir’den oyunculuk dersleri aldı. 2009 yılında Cam Kırıkları adlı dizide Emine karakterini canlandırdı. Yine aynı yıl Aile Saadeti dizisindeki Didar karakterine hayat verdi.

Melis Babadağ, 3 yaşında resme ilgi duymaya başlamış olup hâlen amatör olarak resim ve heykel sanatıyla ilgilenmeye devam etmektedir.

Melis Babadağ Boyu 1.67m

Melis Babadağ instagram adresi

Melis Babadağ Dizileri ve Filmleri

Melis Babadağ 2009 yılında yayınlanan Cam Kırıkları adlı dizide Emine karakterini oynadı. Aynı yıl Aile Saadeti adlı dizide Didar karakterine hayat verdi. 2011-2014 yılları arasında “Pis Yedili” adlı gençlik dizisinde “Elçin” karakterini canlandıran Melis Babadağ, sonrasında Yeşil Deniz dizisinde rol aldı. Sonrasında rol aldığı filmler şunlar:

2020 – Aşk Çağırırsan Gelir (Dilara) (Sinema Filmi)
2019 – Aykut Enişte (Gülşah) (Sinema Filmi)
2017 – Elimiz Mahkum (Nil) (TV Filmi)
2016 – Oğlan Bizim Kız Bizim (Zeynep) (Sinema Filmi)
2015 – Ertuğrul 1890

2014 – Yeşil Deniz (Zümrüt) (TV Dizisi)
2014 – Mihrap Yerinde (Pelin (Mihrap’ın Kızı)) (TV Dizisi)
2011–2014 – Pis Yedili (Elçin) (TV Dizisi)
2011 – Beni Unutma (Sevda) (Sinema Filmi)
2010 – Geniş Aile (Şevval) (TV Dizisi)
2009 – İncir Reçeli (Duygu) (Kısa Film)
2009 – Aile Saadeti (Didar) (TV Dizisi)
2009 – Cam Kırıkları (Emine) (TV Dizisi)

Barbaroslar Oyuncuları

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Dizisi oyuncuları arasında Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yiğit Özşener, Yetkin Dikinciler, Pelin Akil Altan gibi ünlü isimler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca’nın üstleniyor. Dizide Engin Altan Düzyatan Oruç Reis’e, Ulaş Tuna Astepe Hızır Reis’e hayat veriyor.

Barbaroslar Dizisi Pietro Kimdir?

Yiğit Özşener, Pietro rolüyle karşımıza çıkıyor.  Ezel dizisiyle hafızalara kazınan Yiğit Özşener, en son RAmo ve Kırmızı Oda dizilerinde rol almıştı.

Barbaroslar Dizisi İsabel Kimdir?

Pelin Akil, İsabel rolünde karşımıza çıkıyor. Handa gördüğümüz İsabel, Unita’nın İskenderiye sorumlusu Sylvio’nun kızı…

Barbaroslar Dizisi Despina Kimdir?

Gülcan Arslan, Despina rolünde. Kendisinin gebe olduğu öğreniyoruz ama bunu kocasından, yani Oruç Reis’ten saklamak istiyor.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Dizisi Konusu

Midilli Fatihi Yakup Ağa’nın oğulları İshak, Oruç, Hızır ve İlyas babalarının ölümünden sonra ayrı düşmüşlerdir. Oruç ve İlyas, İshak Ağalarının karşı çıkmasına rağmen denizlere açılmışlardır.

İshak, Hızır’ın baba ocağı Midilli’de olmasından çok memnundur ancak Hızır’ın aklında da kitapçı Süleyman Usta ile birlikte peşine düştüğü büyük ve kutsal “sır” vardır. Ancak bu kutsal sırrın tek arayanı onlar değildir. Bu uğurda her kötülüğü yapabilecek olan Pietro da boş durmamaktadır.Baba Oruç ve İlyas korumalık görevini üstlendikleri gemide bir saldırıya uğrarlar. Bu saldırıdan sonra Oruç ve İlyas yeni bir düşman edinirler: Antuan!

Barbaros Hayrettin Paşa ve 3 kardeşinin hikayesini anlatan bir dönem dizisidir Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı…

 

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku