Barbaroslar Son Bölüm Canlı İzle (Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 5. bölüm İzle) Trt 1 Youtube

0

Barbaroslar Son Bölüm Canlı İzle (Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 5. bölüm İzle) Trt 1 Youtube Barbaroslar 5. Bölüm canlı izle Trt1’in sevilen dizisi Barbaroslar’ın son bölümü Youtube ne zaman yayınlanacak? Barbaroslar 5. bölüm neler olacak? Barbaroslar 5. bölüm fragmanı  izle Youtube 11 Ekim Barbaroslar Yeni Bölüm İzle. Barbaroslar dizisi son bölüm izle youtube. Barbaroslar dizisinin son bölümünün detayları haberimizde yer alıyor.

Barbaroslar 4. Bölüm Canlı izle

Barbaroslar dizisinin 5. bölümü perşembe günü yayınlanacak. Bugün 4. bölüm tekrarı var. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Son Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak? Dizinin bugünkü bölümü bittikten sonra 6. bölüm fragmanın yayınlanması bekleniyor. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Youtube Kanalı

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 5. Bölümde Neler Olacak?

Barbaroslar 4. bölümde Neler Oldu?

Pietro’nun emriyle içinde büyük sırların olduğu kitabın peşine düşen Radko, Süleyman’ın yaşadığı Midilli’ye çıkarma yapmış ve izini sürerek İshak’ın evine baskın verip onları sıkıştırmıştır. Bir anda Radko’yu karşısında bulan Hızır ve İshak acaba bu cendereden kurtulabilecek midir?

Papalığın peşinde olduğu mühendis Ebu Muhammed’i Tekgöz Theo’dan kurtarmayı başaran Oruç, ardından kötü bir sürprizle karşılaşmıştır. Isabel’den, aldığı gemisi Şahin tarafından zapt edilmiş, kurtardığı Ebu Muhammed de esir edilmiştir. Oruç, adına kara çalacak olan bu hadiseye nasıl bir tepki verecektir? Şahin’in bu ihanetine babası Kılıç Bey’in tavrı ne olacaktır?

Barbaroslar Dizisi Kılıçoğlu Şahin Bey Kimdir?

Sylvio Akdeniz’de yıldızı parlayan Oruç’u zayıflatmak için Cafer ile kirli bir ittifaka girişmiştir. Para ve güç hırsıyla yanan Cafer, Oruç’a yeni bir darbe indirmek için ne tür bir yol izleyecektir?

Diğer yandan Pietro’nun emriyle Oruç’u bitirmek için uğraşlara giren Sylvio ilk olarak kızı Isabel’i ondan uzaklaştırmaya çalışacaktır. Öz babası ile Oruç arasında kalacak olan İsabel’in tavrı ne olacaktır? Baba Oruç kendisine karşı yapılan haksızlıklar karşısında nasıl bir yol izleyecektir?

Elleri İshak’ın ailesinin kanına bulaşmış olan Yorgo, Midilli’den kalkıp İskenderiye’ye kızının yanına sığınmıştır. İshak’ın kendisinden intikam almak istediğini bilen Yorgo’nun yardımına kim yetişecektir? Despina, babası Yorgo’nun İskenderiye’de saklandığını Oruç’tan gizleyecek midir?

Barbaroslar Dizisinde Kim Kimdir?

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Dizisi, Barbaros Hayrettin paşa ve onun üç kardeşini anlatıyor.  Tarihte Barbaros Hayrettin Paşa, bu kardeşler arasından Hızır Reis’in adıdır. Hayrettin ismini ona Yavuz Sultan Selim Han vermiştir. Barbaros ismi ise Kızıl Sakal anlamına gelir.  Barbaros ismi ise, aslında ağabeyi Oruç Reis’e aittir; ancak onun ölümünden sonra Hayreddin Paşa tarafından da kullanılmıştır.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku