Barcelona’daki saldırı Neymar mesajıymış…

0
Yandaş Takvim gazetesi öyle bir habere imza attı ki sosyal medyada alay konusu oldu. Takvim Genel Yayın Ergün Diler Barcelona’daki terör saldırısını Neymar transferine bağladı

AKP’ye yakın Takvim gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ergün Diler, “Neymar mesajı” başlıklı yazısında, Barcelona saldırısıyla ilgili tüm bu gelişmelerin “kurmaca” olduğunu iddia etti.Barcelona’daki saldırıyı Neymar’ın PSG takımına transfer olmasın bağlayan Ergün Diler, “Barcelona ‘Neymar’ı vermeyin!’ sözünü dinlemediği için cezalandırdı” iddiasını ortaya attı.

“GİDEBİLDİĞİ HER YERE GİDEN İNANILMAZ BİR ÜLKE…”

Ergün Diler yazdığı yazıda Katar’ı işaret etti ve şunları yazdı, “PSG  Fransa’nın ve Paris’in en şık spor kulübü. Oldukça zengin! Avrupa’nın da sayılı futbol takımları arasında… Önemli oyunculara sahip bir kulüp. Kulübün sahibi ise KATAR… Dünyanın en önemli moda markalarından olan Valentino’nun hepsi, Versace’nin ise en önemli iki ortağından birisi yine Katar! İtalya’daki bankaların hisselerin büyük bir sahibi yine Katar’ın. Benzer durum Brezilya, İspanya ve Portekiz’de de geçerli, finans kurumlarında Katar’ın imzası mevcut. Portekiz’de yer alan 10 büyük şirketten 4’ü Katarlıların. Katar, dünyanın her yerinden büyük bir güç. İPEK YOLU’nun can damarlarından önemlisi bir parçası. DOHA paranın yeni merkezi. Bu nedenle KATAR gidebildiği kadar giden bir ülke.” ifadelerini kullandı.

“YENİ PERİYODU BARCELONA’DAN BAŞLATTILAR…”

“ABD’nin Haziran başında koyduğu ambargodan sonra bir hamle kararı aldı bu adamlar. 550 milyon dolara varan maliyetle Barcelona’nın yıldız futbolcusu Neymar’ı renklerine kattılar.” diyen Ergün Diler şöyle devam etti. “Neymar’ı alıp geldikleri yer Paris’in ta kendisi. Paris ise bildiğiniz gibi aylardır terörle uğraşan bir ülke. Yeni Dünya Düzeni’nde Fransa ezeli rakibi İngiltere ile yan yana düşmüştü. Tıpkı bizim gibi… Artık eski defterleri kurcalamanın bir anlamı yoktu. Gelecek ve kazanç hesabını çoktan yapmışlardı. Macron’un gelmesi ile birlikte Paris, Londra’ya yaklaştı. Katar, Neymar için ısrar ederken CIA el altından İspanya LA LİGA’yı bu transferin gerçekleşmemesi için sıkışıtıyordu. Hatta paraların bavulla gitmesinin sebebi bu. Sonuçta Neymar’ı satın aldılar ve kendilerini yıkmak isteyen ABD’ye Paris’ten güzel bir cevap verdi:

“İşte bu akıl ABD’nin haziran başında koyduğu AMBARGODAN sonra bir hamle kararı aldı. 550 milyon dolara varan maliyetle BARCELONA’nın yıldız futbolcusu NEYMAR’ı renklerine kattı” diyen Ergün Diler şöyle devam etti:  ‘BİZ BURADAYIZ. YIKILMADIK. YÜRÜYECEĞİZ…’ Muhatap Washington’du! Onlar da mesajı aldı… Zaten silah kullanacakları SIR değildi. Günlerdir yazıyorum… Yeni periyodu BARCELONA’dan başlattılar…”

 “BARCELONA ‘NEYMAR’I VERMEYİN!’ SÖZÜNÜ DİNLEMEDİĞİ İÇİN CEZALANDIRDI”

Ergün Diler, “Saldırı BRÜKSEL’den gelen GLADYO askerleri tarafından gerçekleştirildi. Siz bakmayın uçuşan kimliklere! Operasyon için özellikle La Rambla seçildi” diyerek iddialarını şöyle sürdürdü:

“Gidenler bilir, burası dünyanın her yerinden gelen turistlerle doludur. Öyle bir eylem yapılmalıydı ki her yerde MANŞET olsun! Bunu hesap ettiler ve gidip La Rambla’yı kana buladılar… Saldırı sonunda ölen ya da yaralananlara bakınca tablo şuydu: İspanya, Fransa, Küba, Yunanistan, Makedonya, İngiltere, Avusturya, Pakistan, Tayvan, Kanada, Ekvator, ABD, Filipinler, Kuveyt, Türkiye, Çin, Almanya, Hollanda, Arjantin, Venezuela, Belçika, Peru, Romanya…

Barcelona’daki saldırının merkezinde KATAR , Fransa ve İngiltere vardı. Çin de elbette… Hatta Türkiye… GLADYO uyandığına göre muhtemelen Fransa ve İngiltere’nin de kapısını çalacaklar. Yeni DENGE’yi silah üzerine kurmaya çalışan Amerika şiddetten vazgeçmeyecek. Sonuca böyle gideceğini düşünüyor. Çok ama çok zor. Fakat yollarından dönmeyecekler…

Katar’ın ve arkadaki İngiltere-Çin ittifakının kendilerini yenemeyeceğini göstermek istiyorlar. Bunu da masum insanları öldürerek ve kitleleri korkutarak başarmak niyetindeler. Saldırılar çok daha fazla artacak. Çok can yakacaklar… Barcelona ‘NEYMAR’I VERMEYİN!’ sözünü dinlemediği için cezalandırdı. Paris ve Londra’yı da izleyeceğiz gibi…”

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku