Bebek Bakıcıları Kulübü 2. sezon Netflix’e ne zaman geliyor?

0

Bebek Bakıcıları Kulübü 2. sezon Netflix’e ne zaman geliyor? Bebek Bakıcıları Kulübü oyuncuları Bebek Bakıcıları Kulübü 2. sezon prömiyeri 11 Ekim Pazartesi günü başlıyor. Netflix orijinal dizisinin hayranları,yeni bir okul yılının başlangıcında bu iyi hissettiren diziye geri dönecekler .

Geçen sezon BSC, okulda ve bebek bakıcılığında nasıl gezineceklerini öğrenirken kendileri, toplulukları ve hayat hakkında yeni keşifler için kendilerini hazırlayarak yeni işlerini başlattı.

Rekabetten kaynaklanan zorluklardan, evdeki sorunlardan ve müşteri tabanına karşı güvenilir ve sorumlu görünmek için çalışmaktan, kızların işleri sadece kendilerinden küçük çocuklarla değil, onlar için de kesildi.

Bununla birlikte, tüm bunlar sayesinde birbirlerine sahip oldular ve bu, iki yeni bakıcının eklenmesi –Mallory Pike ve Jessie Ramsey– grup arasında değişiklikler getirse bile, gösterinin ikinci sezonunda doğru olmaya devam ediyor.

Çevreleri büyüdükçe ve arkadaşlıkları derinleştikçe her kızın iş, okul ve hayatta bir diğerine ihtiyacı olacaktır. İşte 11 Ekim’de yeni sezonu izlemeye başlayabileceğiniz zaman.

Bebek Bakıcıları Kulübü 2. sezon Netflix’te yayınlanma zamanı

Mevsimi 2 Bebek Sitters Kulübü indirsinler Netflix Pazartesi günü 01 am ET: 00:01 PT / 3’teki. Bu, bu gösteri için hedef yaş demografisi için oldukça geç, ancak Yerli Halklar Günü de olduğu için, okula gitmeyen çocukların sabah erkenden öğleden sonra geç saatlere kadar sezon boyunca yol alacağından şüpheleniyoruz.

İlk sezondan farklı olarak hayranlar en azından bölüm sayısı açısından daha kısa bir tıklım tıklım izlemeye hazırlıklı olmalı. İkinci sezon, 1. sezondaki 10 bölüm yerine sekiz bölüm olacak. Ancak bu, gösterinin daha az eğlenceli olduğu veya her bebek bakıcısının bölümden bölüme öğrendiği hayat dersiyle dolu olduğu anlamına gelmez.

Bebek Bakıcıları Kulübü oyuncuları

Sophie Grace – Kristy Thomas
Momona Tamada – Claudia Kishi
Shay Rudolph – Stacey McGill
Malia Baker – Mary Anne Spier
Alicia Silverstone – Elizabeth Thomas-Brewer
Mark Feuerstein – Watson Brewer
Xochitl Gomez – Dawn Schafer
Marc Evan Jackson – Richard Spier
Sophia Reid-Gantzert – Karen Brewer
Takayo Fischer – Mimi Yamamoto
Benjamin Goas – David Michael Thomas
Jessica Elaina Eason – Sharon Porter
Dylan Kingwell – Sam Thomas

Bebek Bakıcıları Kulübü fragmanı izle

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku