Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Beşiktaş’a Caner Erkin müjdesi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Beşiktaş’a Caner Erkin müjdesi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Beşiktaş, Galatasaray derbisinin hazırlıklarını dün sabah yaptıkları antrenmanla sürdürdü. Nevzat Demir Tesisleri’nde teknik direktör Sergen Yalçın yönetiminde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenmana futbolcuların, ısınma hareketleriyle başladığı belirtildi. Pas ve pres çalışmasıyla devam eden antrenmanın, taktik ağırlıklı çift kale maçla sona erdiği kaydedildi.

Bu hafta başlayan antrenmanların ilk 2’sine katılmayan Caner Erkin, takım idmanının tamamında yer aldı. Soğuk algınlığı sebebiyle dinlendirilen ve tedavi gören tecrübeli sol bekin, sorununu atlatması teknik ekibi sevindirdi. Başarılı oyuncunun, pazar günkü Galatasaray karşılaşmasında ilk 11’de görev yapacağı bildirildi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Dorukhan Toköz beklemede

Kara Kartal’ın dünkü idmanında Dorukhan Toköz’ün ise bireysel çalışmalara devam ettiği aktarıldı. Genç oyuncunun da dizindeki sakatlığını atlatmasının ardından yakın zaman içerisinde takımla beraber çalışmalara başlaması bekleniyor. Siyah-Beyazlılar, Galatasaray maçının hazırlıklarına bugün yapacağı antrenmanla devam edecek.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap