Binali Yıldırım’da ‘TAMAM’ kervanına katıldı!

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, seçim görselini paylaştı. İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamasından sonra gündeme gelen “Tamam“ı slogan olarak kullandı.

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Twitter hesabından seçim afişini paylaştı. Twitter hesabından “Artık Tamam” yazılı afişi paylaşan İnce, “Bizim mücadelemiz baskının yerine hürriyeti, korkunun yerine huzuru, kinin ve nefretin yerine sevgi ve hoşgörüyü koymak isteyenlerin mücadelesidir.” dedi. İnce “Edirne’den T A M A M diyeceğiz” diye yazdı.

Muharrem İNCE

@vekilince

Bizim mücadelemiz baskının yerine hürriyeti, korkunun yerine huzuru, kinin ve nefretin yerine sevgi ve hoşgörüyü koymak isteyenlerin mücadelesidir.

Meral Akşener‘de twitter hesabından, “Göklerden gelen bir T A M A M vardır…” mesajını paylaştı.

CHP İzmir milletvekili Mustafa Balbay da Meclis’te canlı yayında ‘TAMAM’ dedi. AKP Meclis Başkanvekili’ne de TAMAM dedirtti. Balbay twitter’da bir paylaşımında ise Başbakan Binali Yıldırım‘ın ‘o iş bitti TAMAM’ diyen videosunu paylaşarak; “Ve T A M A M kervanına arşivden de olsa Binali Yıldırım da katıldı. En güzeli bu T A M A M . “Son Başbakan” Binali Bey’in tek başına gitmesi eksik olurdu, şimdi T A M A M oldu” ifadesini kullandı.

Mustafa BALBAY

@mustafabalbay

Ve T A M A M kervanına arşivden de olsa Binali Yıldırım da katıldı. En güzeli bu T A M A M . “Son Başbakan” Binali Bey’in tek başına gitmesi eksik olurdu, şimdi T A M A M oldu.

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Salı günü AKP Meclis Grubu’nda yaptığı konuşmada “Tek dertleri Erdoğan’ı yıkmak. Bizi Başbakanlığa da, Cumhurbaşkanlığına da milletimiz getirdi. Millet ne zaman ‘Tamam’ der ise o zaman çekiliriz” demişti.

Erdoğan’ın açıklamasından sonra sosyal medyada “T A M A M” başlığı altında 1 milyondan fazla paylaşım yapıldı. Söz konusu etiket dünya sıralamasında da birinci oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boyacı Ustası