Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Binali Yıldırım’da ‘TAMAM’ kervanına katıldı!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Binali Yıldırım’da ‘TAMAM’ kervanına katıldı!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, seçim görselini paylaştı. İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamasından sonra gündeme gelen “Tamam“ı slogan olarak kullandı.

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Twitter hesabından seçim afişini paylaştı. Twitter hesabından “Artık Tamam” yazılı afişi paylaşan İnce, “Bizim mücadelemiz baskının yerine hürriyeti, korkunun yerine huzuru, kinin ve nefretin yerine sevgi ve hoşgörüyü koymak isteyenlerin mücadelesidir.” dedi. İnce “Edirne’den T A M A M diyeceğiz” diye yazdı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Muharrem İNCE

@vekilince

Bizim mücadelemiz baskının yerine hürriyeti, korkunun yerine huzuru, kinin ve nefretin yerine sevgi ve hoşgörüyü koymak isteyenlerin mücadelesidir.

Meral Akşener‘de twitter hesabından, “Göklerden gelen bir T A M A M vardır…” mesajını paylaştı.

Meral Akşener

@meral_aksener

Göklerden gelen bir T A M A M vardır…

CHP İzmir milletvekili Mustafa Balbay da Meclis’te canlı yayında ‘TAMAM’ dedi. AKP Meclis Başkanvekili’ne de TAMAM dedirtti. Balbay twitter’da bir paylaşımında ise Başbakan Binali Yıldırım‘ın ‘o iş bitti TAMAM’ diyen videosunu paylaşarak; “Ve T A M A M kervanına arşivden de olsa Binali Yıldırım da katıldı. En güzeli bu T A M A M . “Son Başbakan” Binali Bey’in tek başına gitmesi eksik olurdu, şimdi T A M A M oldu” ifadesini kullandı.

Mustafa BALBAY

@mustafabalbay

Ve T A M A M kervanına arşivden de olsa Binali Yıldırım da katıldı. En güzeli bu T A M A M . “Son Başbakan” Binali Bey’in tek başına gitmesi eksik olurdu, şimdi T A M A M oldu.

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Salı günü AKP Meclis Grubu’nda yaptığı konuşmada “Tek dertleri Erdoğan’ı yıkmak. Bizi Başbakanlığa da, Cumhurbaşkanlığına da milletimiz getirdi. Millet ne zaman ‘Tamam’ der ise o zaman çekiliriz” demişti.

Erdoğan’ın açıklamasından sonra sosyal medyada “T A M A M” başlığı altında 1 milyondan fazla paylaşım yapıldı. Söz konusu etiket dünya sıralamasında da birinci oldu.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap