Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Bir gün evvel aldığı araba alev alev yandı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Bir gün evvel aldığı araba alev alev yandı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

TEM Otoyolu Edirne istikametinde seyir halindeki bir arabanın motor kısmında şimdi bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.Sürücü ve beraberindekiler kendilerini son anda arabadan dışarı attı. 

Vukuat TEM Otoyolu Edirne istikametinde gece saat 02.00 sıralarında meydana geldi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Edinilen malumata nazaran Mehmet Yaman, kullandığı 34 KT 1627 plakalı araba ile seyir halinde giderken Mahmutbey gişeleri geçtikten bir müddet sonra motorun alt kısmından şimdi bilinmeyen bir nedenle alevler yükseldi.

Yoldan geçen öteki sürücüler arabadan alevlerin yükseldiğini görünce çabucak sürücüyü uyardı. Aracın sahibi Mehmet Yaman ise çabucak aracı durdurup beraberindeki arkadaşı ile aşağı inerek durumu itfaiye ve polis ekiplerine haber verdi. Bu sırada yoldan geçen sürücüler de Yaman’ın yanan aracını söndürmek için yardıma koştu.

Vaka mahalline gelen itfaiye ekipleri de aracın yanan motor kısmına müdahale ederek denetim altına aldı. İtfaiye ekipleri araçta soğutma çalışması yaparken polis ekipleri de sürücüden hikayeyle ilgili malumat aldı. Yangın sonrası aracın motor kısmının büsbütün yandığı görüldü.

“DÜN ALDIM, BUGÜN YANDI KÜL OLDU”

Yanan aracın sahibi Mehmet Yaman, “Hiç bilmiyorum yolda gelirken birden teğe aracın altından dumanlar yükseldi. Gayri sürücüler durun durun dedi. Araç yandı işte. Ardımızdan gelen arkadaşlar uyardı. Aracı dün aldım talihimize bugün de yandı kül oldu” dedi.

İtfaiye ekipleri yangının çıkış sebebin araştırırken, hadiseyle ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap