Bir Zamanlar Çukurova 109. Bölüm Fragmanı İzle Youtube ATV Çukurova 108. Son Bölüm Tek Parça Full İzle

0

Bir Zamanlar Çukurova 109. Bölüm Fragmanı İzle Gelecek Hafta Ön İzleme Tanıtım Youtube ATV Çukurova 108. Son Bölüm Full İzle. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 108. son bölümünü kesintisiz tek parça full hd seyret linki. Züleyha ile Fikret arasında soğuk rüzgarlar eser. Fikret’in Hakan’a karşı şüpheci tavrı Züleyha’nın sabrını yıpratır ve bu sefer onu koruma görevini üstlenen Fikret’i çok zorlar. Söylentiler devam ederken Lütfiye, Fikret’in Züleyha’ya yaklaşımını yanlış bulur ve ona dedikoduyu anlatır. Bunun üzerine Fikret farklı bir yol izlemeye karar verir. Vereceği karar Betül ile olan ilişkisini de etkileyecektir.

Bir Zamanlar Çukurova 109. Bölüm Fragmanı İzle

Abdülkadir ve Betül’ün ortaklığı sonuç vermeye başlar. Betül araziyi satmayı başarıp Abdülkadir’e ispatlarken Yamanlar Holding bir krizin eşiğine gelir. Betül, Ercan’ın naylon fatura skandalını ortaya çıkarır. Ercan, Betül’ü suçlarken; Züleyha bu olaydan kimi sorumlu tutacak?

Çukurova 108. Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Konağa gelip Demir’i araştıran Ayten, bu kez Züleyha ile yüzleşir ve Demir hakkında büyük bir sır verir. Züleyha duydukları karşısında şok olurken, Hakan ona yalnız olmadığını hatırlatır. Demir’in geçmişini ortaya çıkaracak bu sırrın ortaya çıkmasıyla Züleyha ve Hakan için hiçbir şey eskisi gibi kalmayacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova 107. Bölüm Özeti

Çukurova’nın hem ağası hem babası olan Fekeli, hayata gözlerini yumar. Fekeli’yi arabasında hareketsiz halde bulan Gaffur ve Raşit, ağalarının ölmüş olduğunu anlayıp konağa koşar. Can dostunun kötü haberini alan Lütfiye’nin feryadı yürekleri dağlarken, Fikret, amcasına karşı son görevini yerine getirip cenazesini omuzlar. Çukurova halkı, dürüstlüğüyle, adaletiyle Çukurova’ya örnek olan, babaları bildiği Fekeli’yi son yolculuğuna uğurlar. Fekeli’nin ani ölümü Lütfiye’nin içine kurt düşürür ve ölümünün ardındaki sır perdesini aralamak ister.

Betül, amcasını kaybeden Fikret’e destek olmak için elinden geleni yapar. Yardımseverliğiyle cenazeye katılanların takdirini toplayan Betül, Şermin’i bile şaşırtır. Şermin, kızının Fikret’le evlenip servetine konmayı planladığını anlayınca o da Lütfiye ile buzları eritmeye çalışır.

Züleyha, Demir’in yaşadığına dair umutlarını korurken; Hakan, Züleyha’nın çekimine kapılmaktan kendini alamaz. Züleyha ve Hakan, birlikte portakal bahçesine gezintiye çıkmışken Fikret gelir ve Hakan ile Fikret arasında ağız dalaşı başlar. İkisinin arasındaki gerilimin ortasında kalan Züleyha’nın sabrı taşar.

Bir Zamanlar Çukurova Nerede Çekiliyor?

Aladağ Çiftliği sadece bir çiftlik olarak değil aynı zamanda diğer diziler içinde kullanılabilecek bir çiftlik platosu olarak hazırlandı. Aladağlar konağı Adana’nın Karahmetli köyüne kuruldu. Dizinin çekimleri Adana’da ve Mersin’de devam ediyor.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku