Bitcoin, Ethereum ve Altcoin’lerde son durum ne?

TEKNOLOJİ; Bitcoin, Ethereum ve Altcoin’lerde son durum ne? 7 Ekim 2021 BTC, Dogecoin ve XRP kaç dolar/TL oldu?

0

Dün 50 000 doları aşan BTC bugün ise 55 bin doların üzerini gördü. Peki Bitcoin, Ethereum ve Altcoin’lerde son durum ne? BTC, ETH ve XRP kaç dolar/TL oldu?

 

 

55 BİN DOLAR

Bitcoin’in aldığı rüzgarla kripto para piyasaları altın haftalarından birini yaşamaya başladı Piyasaların toplam değeri son 24 saatte yüzde 3.8 arttı ve 2.37 trilyon doların üzerine çıktı Bitcoin ise haftaya 47 bin dolardan başlamıştı fakat üç gündür yükseliyor. Saat 09.50 itibariyle BTC’nin fiyatı yüzde 5.7 artış gösterdi ve 54 bin 668 dolar seviyelerine geldi. Ancak Bitcoin gece saatlerinde 55 bin doların üzerini de görmüştü.

BTC’nin toplam piyasa değeri aylar sonra yeniden 1 trilyon doların üzerine çıkarken piyasa hakimiyeti de yüzde 43.34’e yükseldi. Bitcoin günlerdir piyasaların çok üstünde değer kazanıyor bu da dominansın artmasını sağlıyor.

Ethereum’daki yükseliş ise yine BTC’nin gerisinde kaldı. ETH’nin fiyatı yüzde 1 artarak 3 000 533 dolara çıktı.

Opüler altcoinlerden Ripple da BTC’nin ardındaki atağını bekliyor. XRP’nin fiyatı son 24 saatte hiç değişmedi ve 1.07 dolarda kaldı.

Öte yandan haftaya yükselişle başlayan Dogecoin düzeltme yedi. DOGE’un fiyatı yüzde 7.1 düşerek 24 cent seviyesine geriledi.

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku