Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Bolu’da bir kadın otoyolda kamyonetten atılarak öldürüldü

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Bolu’da bir kadın otoyolda kamyonetten atılarak öldürüldü
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Bolu’da seyir halindeki kamyonetten atılan 44 yaşındaki Sevim Karanlık bariyerlere çarparak hayatını kaybetti. Karanlık’ın Burdur’da polis olan eşi, Kocaeli ve Ankara’daki akrabalarını ziyareti için evden ayrıldığını söyledi.

Bolu’da D-100 Karayolu’nda seyir halindeki kamyonetten atıldığı iddia edilen 44 yaşındaki Sevim Karanlık, hayatını kaybetti. Burdur’da yaşayan Sevim Karanlık’ın polis olan kocası, eşinin Kocaeli ve Ankara’daki akrabalarını ziyaret etmek için evden ayrıldığını söyledi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Olay, saat 22.30 sıralarında D-100 Karayolu’nun Yeniçağa ilçesi mevkiinde meydana geldi. Ankara yönüne giden beyaz renkli kamyonetten bir kişinin atıldığını gören araç sürücüsü, jandarma ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı kontrollerde, atıldığı sırada başını bariyerlere çarpıp yolda sürüklendiği saptanan kadının öldüğünü belirledi.

Jandarma, çantası ve eşyalarından yola çıkarak isminin Sevim Karanlık olduğunu tespit ettiği kadının Burdur’da yaşayan polis eşine ulaştı. Polis memuru, Kocaeli’deki akrabalarını ziyaret eden eşinin, Ankara’ya geçip buradaki yakınlarını da ziyaret ettikten sonra Burdur’a döneceğini söylediği belirtildi.

Sevim Karanlık’ın cesedi, olay yerinde yapılan incelemenin ardından Abant İzzet Bayal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin morguna kaldırıldı.

Polis, Sevim Karanlık’ın atıldığı iddia edilen beyaz kamyoneti bulmak için çalışma başlattı.

 

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap